نفرات برتر مسابقه دلنوشته چند خط عاشقی ویژه ماه محرم معرفی شدند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی : برندگان مسابقه دل نوشته «چند خط عاشقی » که همزمان با «دهه اول محرم » از سوی موسسه فرهنگی، قرآن و عترت پیامبراعظم (ص) قشم برگزار شده بوداعلام شد. مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص)قشم افزود : هدف از برگزاری مسابقه دلنوشته «چند خط عاشقی »ارتقای […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی الضحی : برندگان مسابقه دل نوشته «چند خط عاشقی » که همزمان با «دهه اول محرم » از سوی موسسه فرهنگی، قرآن و عترت پیامبراعظم (ص) قشم برگزار شده بوداعلام شد.

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص)قشم افزود : هدف از برگزاری مسابقه دلنوشته «چند خط عاشقی »ارتقای ارتباط قلبی، انس و الفت مخاطب با امام حسین علیه‌السلام و ائمه طاهرین علیهم‌السلام وشهدای کربلا و همچنین ارتقای سطح آگاهی‌های معرفتی نسبت به زندگانی ائمه اطهار علیهم‌السلام بوده است.  عباس بازماندگان اظهار داشت : در این دوره از مسابقه تعداد ۲۳۸ اثر دریافت شد که توسط هیئت داوران موردارزیابی قرار گرفت.

وی ادامه داد : در این مسابقه از سنین مختلف و از سراسر کشور شرکت نموده که تعدادی از این دلنوشته ها به زودی در سایت alzoha.ir انتشار داده خواهد شد.

بازماندگان افزود : بعد از بررسی های صورت گرفته توسط داوران مسابقه افراد زیر به عنوان برترین های این دوره از مسابقه دلنوشته چند خط عاشقی معرفی و هدایایی به رسم یادبود به آنها اهدا شد. اسامی برگزیدگان بشرح ذیل اعلام می گردد.

۱ . محمد حسن امیری فرزند احمد….کمک هزینه سفر به مشهد مقدس -لوح تقدیر

۲ . ریحانه ناصری فرزند حبیب …..کمک هزینه سفر به مشهد مقدس -لوح تقدیر

۳ . کوثر مرادی فرزند زمان….کمک هزینه سفر به قم مقدسه -لوح تقدیر

۴ . سید طاها موسوی فرزند سید عباس …هزینه نقدی -لوح تقدیر

۵ . محسن بازماندگان قشمی فرزند علی رضا….هزینه نقدی -لوح تقدیر

موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبر اعظم (ص) قشم در مدت فعالیت خود برنامه های مختلف آموزشی و تبلیغی را در سطح شهرستان و کشور داشته است.

وبسایت

alzoha.ir

سروش

@alzoha

ایتا _ اینستاگرام

@alzoha313