امروز

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۵۲ بعد از ظهر

مدیرمرکزبین المللی رشد قشم گفت : نشست مشترک روسای پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری با حضور ۱۵۰نفر از مسئولین مرتبط حوزه فناوری و روسای پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری سراسر کشورصبح امروز به مدت ۲ روز درقشم آغاز شد .

مطهره حسینی در نشست مشترک روسای پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری ؛ توسعه فناوری و رشد پارک ها یکی از اهداف این مرکز دانست و افزود : مرکز رشد شهرستان قشم درسال ۱۳۸۸ همسو با مراکز دیگرکشورتوسط منطقه آزاد تاسیس شد که علارغم کارنامه نسبتا مثبت نتوانسته است آن طور که شایسته است به اهداف مورد نظر خود دست یابد و هنوز با چالش های اساسی رو به رو است .

وی بیان کرد : فعالیت های این مرکز در راستای حمایت از شرکت های مستقر ؛ برگزاری نمایشگاه ها ؛ جشنواره ها و رخ دادهای بین الملی است .

مدیرمرکزبین المللی رشد قشم ادامه داد : این مرکز در توسعه و ترویج فرهنگ علمی توسعه دانش و کسب کارهای جدید ؛ برنامه های مختلف آموزشی برای واحدهای فناوری مستقر و همچنین عموم مردم قشم داشته و تا کنون بیش از ۱۰ هزار نفرصنعت مدیریت آموزشی را در این مرکزگذرانده اند.

حسینی با بیان این که مرکز رشد قشم مورد بی مهری وزارت علوم کشور قرار گرفته است ، گفت : مرکز رشد قشم ؛ ومراکز رشد غیردانشگاهی ۶ سال است از وزارت علوم فناوری کمکی دریافت نکرده و با حمایت سازمان منطقه آزاد ادامه فعالیت داده است که باید برای کمک از سوی وزارت علوم چاره ای اندیشید .

در این نشست مدیرمرکزبین المللی رشد قشم از احداث ساختمان شماره ۲ مرکز رشد در ۱۰۰ کیلومتری جزیره قشم در روستای دولاب خبر داد .

بنا به این گزارش این نشست، طی روزهای سی ام بهمن و یکم اسفند ماه سال جاری به میزبانی مرکز بین المللی رشد قشم برگزار می شود .

به گفته مدیر مرکز بین المللی رشد قشم، نشست های تخصصی و ارائه سخرانی با موضوعیت دانشگاه کارآفرین، دیپلماسی فناوری، ارتباط پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری با صنعت، ارزیابی پارک ها و مراکز رشد علم و فناوری توسط متخصصان این حوزه ها بخشی از برنامه های این همایش می باشد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی