موفقیت دانشجویان در مدیریت زمان است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استفاده مؤثر و اثر بخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت درعرصه کار و زندگی است . به گزارش هرمز ؛ حجت‌الاسلام سیدعباس تقوی در آیین افتتاحیه پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شعبه بین الملل قشم در جمع دانشجویان این دانشگاه […]

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: استفاده مؤثر و اثر بخش از زمان ضرورتی اجتناب ناپذیر برای موفقیت درعرصه کار و زندگی است .

به گزارش هرمز ؛ حجت‌الاسلام سیدعباس تقوی در آیین افتتاحیه پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شعبه بین الملل قشم در جمع دانشجویان این دانشگاه ؛ افزود: موفقیت دانشجویان وجوانان در استفاده صحیح و مدیریت زمان است .

وی افزود: بسیج بهترین نهادی برای تقویت و پرورش فکری جوانان ؛ و پرورش جوانانی اصیل و پرتحرک است .

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان این که بسیج تمام جامعه ایران را فرا گرفته است ؛ تاکید کرد:بیسجیان باید آیینه ای از رفتارهای امام (ره) و مقام معظم رهبری باشند .

حجت الاسلام تقوی بیان داشت :مردم ایران دربرابر دشمنان مستحکم باشند تاجایی که راهی برای تجاوز به خاک ما نداشته باشند.

وی گفت : مهم‌ترین و بارزترین خصوصیات بسیج، حرکت، سرعت، فداکاری و گذشت است و باید افتخار کنیم که امروز عضوی از بسیج هستیم.

این مسئول با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت : بسیج عزیزترین یادگارامام امت (ره) است که با تشکیل این نهاد مردمی  و مقدس، نقش بسزایی در هشت سال جنگ تحمیلی و دفاع از کشور و پاسداری از ارزش‌های اسلامی ایفا کرد.

وی در پایان از مسئولین پایگاه بسیج این دانشگاه خواستار استفاده از همه سلیقه ها و جریان های سیاسی شد ./