مقابله با ظلم و استکبارستیزی از مهمترین درس های شهادت امام حسین(ع) است

امام جمعه کنارسیاه جزیره قشم تاکید کرد: مقابله با ظلم و استکبارستیزی از مهمترین درس های شهادت امام حسین(ع) در روز عاشورا است که در عصر حاضر باید بیش از پیش مورد توجه امت اسلام قرار بگیرد. شیخ ابراهیم ابراهیمی؛ امام جمعه اهل سنت کنارسیاه جزیره قشم و مدرس مدرسه علوم دینی اسماعلیه قشم- گیاهدان […]

امام جمعه کنارسیاه جزیره قشم تاکید کرد: مقابله با ظلم و استکبارستیزی از مهمترین درس های شهادت امام حسین(ع) در روز عاشورا است که در عصر حاضر باید بیش از پیش مورد توجه امت اسلام قرار بگیرد.
شیخ ابراهیم ابراهیمی؛ امام جمعه اهل سنت کنارسیاه جزیره قشم و مدرس مدرسه علوم دینی اسماعلیه قشم- گیاهدان در گفتگو با خبرنگار تقریب گفت: محبت خدا و رسول و اولیای خدا از بنیان های اعتقادی و عملی اهل سنت به شمار می‌رود و تبعیت را نهایتِ محبت می دانیم چرا که عشق حقیقی همراه با عمل است.

وی افزود: بررسی اشعار شعرای اهل سنت به خصوص امام شافعی(ره) خود گویای ارادت آنان به اهل بیت رسول خداست، اهل سنت در غم شهادت حسین بن علی(ع) و یاران باوفایش عزادار هستند و همیشه در کنار برادران شیعه این غم و اندوه را داشته و دارند.

این عالم اهل سنت جزیره قشم ادامه داد: امام حسین(ع) با رفتن خود به کربلا آبروی دین اسلام را برای همیشه در تاریخ حفظ کرد و خون آن حضرت آبروی اسلام است.

وی تاکید کرد: مقابله با ظلم و استکبارستیزی از مهمترین درس های شهادت امام حسین(ع) در روز عاشورا است که در عصر حاضر باید بیش از پیش مورد توجه امت اسلام قرار بگیرد.