معافیت قشموندان از پرداخت عوارض بندرپهل

فرماندار خمیر از معافیت بومیان و شهروندان قشم از پرداخت عوارض شهرداری در اسکله بندرپل برای ورود به اسکله لافت در این شهرستان خبر داد. میرهاشم خواستار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قشم اظهار داشت: این معافیت براساس دستور استاندار هرمزگان با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم و با پیگیری شورای اسلامی بخش مرکزی […]

فرماندار خمیر از معافیت بومیان و شهروندان قشم از پرداخت عوارض شهرداری در اسکله بندرپل برای ورود به اسکله لافت در این شهرستان خبر داد.
میرهاشم خواستار در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قشم اظهار داشت: این معافیت براساس دستور استاندار هرمزگان با هدف رضایتمندی ساکنان جزیره قشم و با پیگیری شورای اسلامی بخش مرکزی جزیره انجام شد و از این پس شهروندان قشمی برای تردد از اسکله بندرپل به اسکله لافت در قشم از پرداخت عوارض شهرداری معاف هستند.

وی افزود: این طرح با هدف از امور ترددی و رفاهی ساکنان قشم به تصویب رسیده است.

فرماندار شهرستان خمیر با قدردانی از شهرداری و شورای شهر بندر پهل برای همکاری در اجرای این طرح، اعلام کرد: بومیان جزیره قشم جهت تردد از این اسکله با ارائه مدارک مورد نیاز می‌توانند از این معافیت بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است اسکله بندرپل مهم‌ترین معبر مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور به جزیره قشم است و نقش بسیار مهمی در ارائه خدمات حمل و نقل و جا به جایی خودروهای سبک و سنگین و ترانزیت بار و کالا به جزیره را دارد.