مشکلات شهری را با کمک مدیران منطقه آزاد حل می کنیم

عزت کمال زاده در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم افزود: بخشی از قوانین و مقرراتی که تدوین و اعلام می شود، در برخی مناطق کشور به لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی قابل تعمیم نیست و مسئولان باید در این زمینه با کمک فرمانداری و مسئولان استانی، نسبت به بررسی و حل این […]

عزت کمال زاده در نشست اعضای شورای اداری شهرستان قشم افزود: بخشی از قوانین و مقرراتی که تدوین و اعلام می شود، در برخی مناطق کشور به لحاظ موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی قابل تعمیم نیست و مسئولان باید در این زمینه با کمک فرمانداری و مسئولان استانی، نسبت به بررسی و حل این مشکل ها اقدام کنند.
فرماندار قشم اظهار کرد: قوانین به صورت مطلق نوشته نشده اند و برخی مسائل و مشکل ها را می توان با تعامل بین دستگاه ها حل است.
وی با استقبال از همکاری سازمان منطقه آزاد قشم در اجرای برخی طرح ها، افزود: مشکلات شهری را با کمک مدیران منطقه آزاد حل می کنیم.
کمال زاده با اشاره به مشکل برق اهالی روستای طولا که در فاصله حدود هفت کیلومتری شهر قشم واقع شده است، گفت: در شرایطی که دولت به ساکنان این منطقه اجازه ساخت واحدهای مسکونی را داده است، باید دیگر خدمات را نیز تامین کرد.
وی از انتخابات هفتم اسفند به عنوان یکی از افتخارات کشور و مردم قشم نام برد و افزود: در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، شاهد افزایش ۱۰ درصدی مشارکت مردمی در شهرستان قشم بودیم.
وی تعامل هیات های نظارت و اجرایی در برگزاری انتخابات یاد شده را خوب ارزیابی کرد و افزود: این همکاری در نهایت منجر به سرافرازی نظام جمهوری اسلامی و برگزاری انتخاباتی سالم شد.
در این نشست مسئولان شهرستان قشم به موضوع شرایط خاص آب و هوایی قشم اشاره و بر ضرورت استفاده از قوانینی که بتواند نیازهای مردم این خطه را با توجه به تفاوت های اقلیمی حل کند، تاکید کردند.