مشاور رئیس جمهور شعبه بانک سرمایه را در قشم افتتاح کرد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در مراسم افتتاح بانک سرمایه شعبه قشم حضور یافت.اکبر ترکان امشب در مراسم افتتاح بانک یاد شده، با اشاره به افتتاح نخستین شعبه از بانک سرمایه در منطقه آزاد قشم، اظهار کرد: بانک سرمایه با حمایت از سرمایه‌گذاران در حقیقت […]

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در مراسم افتتاح بانک سرمایه شعبه قشم حضور یافت.اکبر ترکان امشب در مراسم افتتاح بانک یاد شده، با اشاره به افتتاح نخستین شعبه از بانک سرمایه در منطقه آزاد قشم، اظهار کرد: بانک سرمایه با حمایت از سرمایه‌گذاران در حقیقت تکیه‌‌گاه اقتصادی مناطق آزاد محسوب می‌شود و با حمایت این بانک می‌توانیم مدل سازی ایران ۱۴۰۴ را از مناطق آزاد از جمله منطقه آزاد قشم آغاز کنیم.

 
مدیر عامل بانک سرمایه نیز در جریان افتتاح شعبه این بانک در منطقه آزاد قشم گفت: همه فعالان اقتصادی از امروز و با افتتاح حساب در این بانک می‌توانند به حمایت بانک سرمایه امیدوار باشند.
 
علی بخشایش افزود: بانک سرمایه به عنوان بانک فرهنگیان با ۳۰۰ هزار عضو فرهنگی در تلاش است با حمایت از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در منطقه آزاد قشم در توسعه همه‌جانبه صنعت و امور اقتصادی در این منطقه نقش‌آفرینی کند.
 
نخستین شعبه بانک سرمایه در منطقه آزاد قشم با حضور مهندس ترکان مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور، استاندار هرمزگان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر عامل بانک سرمایه، فرماندار شهرستان و جمعی از مدیران ادارات و نهادها در بلوار ولیعصر جنب مجتمع مرجان افتتاح شد.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در مراسم افتتاح بانک سرمایه شعبه قشم حضور یافت.