مسکن مهر قشم بدون آب و برق و فاضلاب تحویل می شود

مدیرعامل اتحادیه مسکن شهرستان قشم گفت: برای انشعاب هریک از واحدهای مسکن مهر از مردم و تعاونی برای هر کنتور آب پول اخذ شده است ولی متاسفانه برای هر دوازده واحد یک کنتور واگذار گرفته اند و بقیه کنتورها نمادین است . غلامرضا پاسلاری  با بیان اینکه مشکلات زیرساخت واحدهای مسکن مهر شهرستان قشم حل […]

مدیرعامل اتحادیه مسکن شهرستان قشم گفت: برای انشعاب هریک از واحدهای مسکن مهر از مردم و تعاونی برای هر کنتور آب پول اخذ شده است ولی متاسفانه برای هر دوازده واحد یک کنتور واگذار گرفته اند و بقیه کنتورها نمادین است .

غلامرضا پاسلاری  با بیان اینکه مشکلات زیرساخت واحدهای مسکن مهر شهرستان قشم حل نشده باقی مانده است، افزود : بحث آبرسانی به منازل مسکن مهر هر متقاضی مبالغ مورد نظر را به حساب ریخته اند ولی مسئول ذی ربط به جای اینکه هر واحد یک حق انشعاب وصل کند برای هر ۱۲ واحد یک کنتور انشعاب نصب می کند که این خود یک کلاهبرداری و دزدی در روز روشن است .

وی افزود : ۱۹۱۲ واحد مسکن مهر در این شهرستان وجود دارد که اکثریت آنها از نظر ساختمانی آماده هستند و در هفته دولت بدون آب و برق به متقاضیان تحویل داده خواهد شد .

مدیرعامل اتحادیه مسکن شهرستان قشم با بیان اینکه مسئولان به تعهدات خود عمل نمی کنند اظهار داشت : سال ۹۰ تمامی مالکان و تعاونی‌های مسکن مهر قشم مبالغی برای آب و برق و فاضلاب پرداخت کرده اند که هنوز هیچ خبری از برق، آب و فاضلاب نیست و حتی این ادارات با پیمانکاران  هم هیچ قراردادی نبسته اند .

وی افزود : طبق تفاهم نامه با وزیر نیرو ، معاونین مسکن شهرسازی  و بانک سندهای مالکین تا پایان خرداد ماه آماده می شود و در اختیار آنها قرار می گیرد .

پاسالاری در پایان تاکید کرد : منازل مسکن مهر بدون آب و برق و فاضلاب در هفته دولت به مردم تحویل داده می شود و تعاونی ها دیگر هیچ گونه مسولیتی در قبال مشکلات این واحد ها ندارند .