مسابقات فوتسال ادارات قشم جام فجر آغازشد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم از آغاز مسابقات فوتسال ادارات این شهرستان به مناسب دهه فجر و گرامیداشت ۲۲ بهمن خبرداد. فریدون نایبی در گفت‌وگو با فارس در قشم اظهار کرد: این دوره از مسابقات که با رقابت ۸ تیم از ادارات مختلف حضور دارند از شب گذشته در رده بزرگسالان در سالن تختی […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قشم از آغاز مسابقات فوتسال ادارات این شهرستان به مناسب دهه فجر و گرامیداشت ۲۲ بهمن خبرداد.
فریدون نایبی در گفت‌وگو با فارس در قشم اظهار کرد: این دوره از مسابقات که با رقابت ۸ تیم از ادارات مختلف حضور دارند از شب گذشته در رده بزرگسالان در سالن تختی قشم در حال انجام است.

دادگستری، اداره بنادر و دریانوردی، حراست و معاونت عمرانی منطقه آزاد، بانک ملت، شرکت تعاونی آفتاب و بیمارستان پیامبراعظم از جمله اداراتی هستند که در این دوره از مسابقات باهم رقابت می‌کنند.

این دسته از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان تربیت بدنی، منطقه آزاد، هیات ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی‌محلی و هیات فوتبال قشم در حال برگزاری است.

گفتنی است، به مناسبت دهه فجر۲ بهمن ماه نیز این شهرستان میزبان مسابقات ووشوی در رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در سالن تختی شهر خواهد بود.