امروز

یکشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۱۷ بعد از ظهر

امام جمعه شهرستان قشم: فرزندان معصوم ما زیر سقفهایی درس می خوانند که امروز و فردا روی سر آنها فرو می ریزد ، چرا قشم با این یال کوپال باید چنین وضعیتی داشته باشد.

حجت الاسلام جوکار در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قشم گفت:قشم پس از گذشت ۳۶ سال از انقلاب ۱۶ مدرسه تخریبی فقط در حوزه آموزش و پرورش قشم دارد و این آمار جدای از آموزش و پرورش شهاب و هرمز است.

وی افزود: مسئولین استانی و کشوری به داد دانش آموزان قشمی برسند و جان این دانش آموزان را از خطر نجات دهند و اگر خدایی ناکرده در یکی از مدارس تخریبی شهرستان برای دانش آموزی اتفاقی بیفتد رییس آموزش پرورش قشم باید پاسخگو باشد .

امام جمعه قشم ادامه داد: به رئیس اداره آموزش  وپرورش قشم گفته ام کلاسهای درس را در چادر برگزار کنید و مسئولین و رسانه های هم سخنان من را به مدیران استان و کشور مخابره کنند  تا مشکلات دانش آموزان قشم را برطرف کنند در غیر اینصورت اگر از بینی دانش آموزی خون بیاید مسئول خواهند بود.

وی با بیان اینکه در دولت اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید متولی ، عهده دار و مدافع فرهنگ اسلامی برای مردم باشد افزود: متاسفانه در وزارت ارشاد از محرمان الهی قبح زدایی می شود  و به محرمات مجوز انتشار می دهند که این کار زیبنده جمهوری اسلامی نیست.

خطیب نماز جمعه قشم ادامه داد : کار به جایی رسیده است که داد مراجع عظام تقلید هم  در آمده است اما تا زمانی که  رهبرفرزانه حکیم ، مردم آگاه و پیرو دین ، مسئولان دلسوز ، رییس جمهورمکتبی در کشور هستند اجازه نخواهند داد مشکلاتی که در یک دوره خاص برفرهنگ اسلامی مردم وارد شد امروز دوباره تکرار شود  وخللی در مسایل فرهنگی کشور ایجاد شود.

حجت الاسلام جوکار در بخش دیگری از سخنان خود به برکات پیروزی انقلاب اسلامی پرداخت و اظهار داشت : رسیدگی به حال مردم و تغییر زندگی مردم به برکت انقلاب اسلامی است قبل از انقلاب مردم مشکلات زیادی داشتند که به برکت پیروزی انقلاب مشکلات رفع شده است .

وی ادامه داد : البته هنوز جزیره قشم به وضع مطلوب جمهوری اسلامی ایران نرسیده است و وظیفه اصلی مسئولین رسیدگی به حال مردم است و جمهوری اسلامی هم تامین کننده دین و دنیای مردم  است  .

امام جمعه قشم حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را نماد وحدت و ایستادگی و حمایت از انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: با این اوضاع که دشمنان برای ملت اسلام به وجود آورده اند و حرمت پیامبر را شکسته اند ضرورت حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مهمتر از دیگر زمانها است و همه با حضور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان بکوبند.

وی پیام انقلاب اسلامی را وحدت و ایستادگی برای حفظ ارزشها دانست و بیان داشت : همانگونه که مردم در زمان انقلاب بر شعارهای خود ایستادگی کردند و در هشت سال دفاع مقدس برای اهداف انقلاب خون دادند مسئولین نظام هم امروز  این ایستادگی را سرلوحه سیاستهای خود قرار داده اند و دشمن را مجبور کرده اند با منطق سر میز مذاکره بنشیند .

حجت الاسلام جوکار ادامه داد: شش کشور بزرگ جهان امروز در یک طرف میز مذاکره نشسته اند و در طرف دیگر نمایندگان جمهوری اسلامی در صورتی که منافع ملت اقتضا کند به توافق خواهند رسید و این افتخار و جایگاه ما به ثمره ایستادگی و استقامت است.

امام جمعه قشم تاکید کرد : آن روز که ما بجز سلاح ایمان و ولایت پذیری هیچ اسلحه ای نداشتیم  دشمن نتوانست ما را تسلیم کند اما امروز که چهارمین ماهواره را به فضا می فرستیم چطور تسلیم خواهیم شد و دشمنان بدانند با هر فشاری ملت ما مستحکتر خواهند شد  .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی