مردم وعده های انتخاباتی رئیس جمهور را از یاد نخواهند برد

امام جمعه شهرستان قشم خواستار ملاک قرار دادن پیام رهبری بعنوان مطالبه مردم توسط رئیس جمهور منتخب شد و اظهار کرد:ملت ایران هرگز وعده های انتخاباتی را از یاد نخواهند برد.  حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز جمعه قشم حضور پرشور مردم، مشارکت بالای ۴۱ میلیونی در انتخابات ۹۶ را نشان از […]

امام جمعه شهرستان قشم خواستار ملاک قرار دادن پیام رهبری بعنوان مطالبه مردم توسط رئیس جمهور منتخب شد و اظهار کرد:ملت ایران هرگز وعده های انتخاباتی را از یاد نخواهند برد.

 حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز جمعه قشم حضور پرشور مردم، مشارکت بالای ۴۱ میلیونی در انتخابات ۹۶ را نشان از جمهوریت نظام اسلامی و مقبولیت نظام در بین ملت دانست و گفت: به اذعان تحلیلگران غربی، پیروز واقعی مردم و رهبری انقلاب اسلامی ایران بودند.

جوکار توفیقات انقلاب اسلامی را الطاف پروردگار عنوان و با بیان اینکه منتخبین مردم، مغرور و سایرین مایوس نباشند، تصریح کرد: از هنرنمایی های رهبر معظم انقلاب در انتخابات این بود که حتی دشمنان نظام را به پای صندوق های رای کشانیدند.

وی اظهار داشت: مردم با مشارکت پرشور وظیفه خود را به انجام رسانده و اکنون زمان آن است که منتخبین مردم با ارائه  خدمات شایسته و عمل به وعده ها، وظیفه  خود عملی نمایند.

امام جمعه قشم با اشاره به درخواست کمک ریاست جمهور از همه  مردم، ابراز کرد: ملت ایران برای تحقق وعده های انتخاباتی، با مطالبه گری و پیگیری، دولت را یاری خواند رساند و هرگز وعده ها را از یاد نخواهند برد.

ایشان با تاکید بر اینکه مطالبه ی مردم و رهبری تحقق وعده های انتخاباتی می باشد، موکد ساخت: بهترین کار برای رئیس جمهور منتخب، ملاک قرار دادن پیام چند سطری رهبر معظم انقلاب در اقدامات است؛ زیرا بطور جامع تمام دغدغه ها و مطالبات مردم را شامل می شود.

جوکار در ادامه با محکوم کردن اقدامات ظالمانه  حکومت آل خلیفه علیه مردم بحرین و سکوت مجامع بین المللی گفت: چنین وحشی گری ها و کشتار مسلمانان با یادآور شدن وقایع ابتدای انقلاب اسلامی ایران، نوید بخش پیروزی انقلاب بحرین است.

جوکار بررسی ابعاد مختلف سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان را نشانگر نگاه حقارت آمیز ترامپ به آنان دانست و اظهار کرد: تمام مسلمان کشی های عربستان به جهت دلخوشی کاسبی آمریکایی بود که ترویج اسلام آمریکایی را در منطقه دنبال می کند.

وی تاکید کرد: یقینا فتنه آمریکا تکیه کنندگان به او را فرا خواهد گرفت.

امام جمعه قشم با اشاره به سالروز حمایت از خانواده ی زندانیان، تمامی مردم و مسئولین را در قبال این خانواده ها مسئول خطاب کرد و ادامه داد: در آستانه ی ماه مبارک رمضان باید چنین خانواده هایی مورد توجه ویژه قرار گیرند.

جوکار با اشاره به دهم خرداد؛ روز جهانی بدون دخانیات خاطرنشان کرد: امروزه به دلایل مختلفی نظاره گر رونق قاچاق مواد مخدر و مشروبات الکلی هستیم که اگر فقر، بیکاری و مشکلات معیشتی مردم سامان نیابد، آینده ای تاریک در پیش است.