مردم علیرغم مشکلات اقتصادی در صحنه‌های حراست از انقلاب حضور دارند

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه مردم علیرغم مشکلات اقتصادی در صحنه‌های حراست از انقلاب حضور دارند، گفت: ۲۲بهمن ۴۰سالگی انقلاب روز خلق حماسه‌ای ماندگار است. به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: مطالعه اسناد لانه جاسوسی یکی […]

امام جمعه شهرستان قشم با بیان اینکه مردم علیرغم مشکلات اقتصادی در صحنه‌های حراست از انقلاب حضور دارند، گفت: ۲۲بهمن ۴۰سالگی انقلاب روز خلق حماسه‌ای ماندگار است.

به گزارش پایگاه خبری امامت قشم، حجت الاسلام والمسلمین دکتر میثم تارم ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهرستان قشم اظهار داشت: مطالعه اسناد لانه جاسوسی یکی از راه‌هایی است که نسل جوان از طریق آن می‌توانند چهره واقعی رژیم پهلوی را بشناسند.

وی با گرامیداشت سالروز ورود امام راحل(ره) و آغاز چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی، افزود: قدرت تصمیم‌گیری کشور پیش از انقلاب به صورت کامل در اختیار بیگانگان بود و مملکت هیچ اختیاری از خود نداشت.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: انتصاب مدیران، درباریان و پست‌های کلیدی کشور مستقیما با نظر آمریکا صورت می‌گرفت و کشور در هیچ یک از امور خود از استقلال برخوردار نبود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم با بیان اینکه امروز تمامی تصمیمات در ایران اسلامی توسط خود مردم صورت می‌پذیرد، اضافه کرد: تمامی مدیران خرد و کلان، مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند و این از بزرگترین دلایل دشمنی استکبار با نظام اسلامی است.

وی روحیه سلطه‌طلبی بر ملت‌ها را از دیگر دلایل دشمنی استکبار با نظام مستقل جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: آمریکا در همین راستا و برخلاف ادعاهای حقوق بشری خود امروزه یک اپوزیسیون شورشى را در مقابل دولتى که با رأى مردم ونزوئلا روى کار آمده به رسمیت می‌شناسد.

امام جمعه شهرستان قشم تصریح کرد: استقلال، از شعارهای محوری و خدشه ناپذیر ملت ایران است و برای حفظ آن تا سرحد جان با تبعیت از رهنمودهای ولی‌فقیه ایستادگی می‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر تارم با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های علمی و نظامی، گفت: ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از سیم‌خاردار محروم بود و امروزه جوانان متعهد و انقلابی آن قادر به ساخت پیشرفته‌ترین سلاح‌ها و زیردریایی‌ها هستند.

وی از پرتاب سه ماهواره جدید به مدار زمین در ایام الله دهه فجر خبر داد و افزود: پیشرفت‌های نظام اسلامی موجب خشم نظام‌های سلطه است.

امام جمعه شهرستان قشم ادامه داد: مردم علیرغم مشکلات اقتصادی، برای دفاع از اسلام و انقلاب با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه‌ای بزرگ خواهند آفرید و با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» ندای انزجار از استکبار سر می‌دهند.