مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس دفاع مقدس در قشم برگزارشد

همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ یاد یاران با محوریت لایه های پنهان جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس در قشم برگزارشد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ سرهنگ حمید ماندگاری فرمانده ناحیه قشم درآیین افتتاحیه نمایشگاه عکس دفاع مقدس با اشاره به ارزش های هفتۀ دفاع مقدس گفت: […]

همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، مراسم افتتاحیه نمایشگاه بزرگ یاد یاران با محوریت لایه های پنهان جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس در قشم برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ سرهنگ حمید ماندگاری فرمانده ناحیه قشم درآیین افتتاحیه نمایشگاه عکس دفاع مقدس با اشاره به ارزش های هفتۀ دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های جوانانی است که راه امام حسین (ع) و شهدای کربلا را ادامه داده و به جهانیان ثابت کردند که تفکر بسیجی و شهادت طلبی همچنان در نظام اسلامی جاودانه است

وی افزود: دفاع مقدس سند افتخار و مظلومیت کشور ما است و برای همیشه لکه ننگی بر پیشانی استکبار و سران سرسپرده آنها در تاریخ ثبت و ضبط خواهد شد و امروز دشمنان قسم خورده ما از وجود نیروهای پاک و مخلص بسیجی در عذاب و تنگنا هستند.

فرمانده ناحیه سپاه قشم به ویژگیهای رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با توجه به اقتضائات آن زمان وقت شناس بودند و اقتضاعات زمان خود را به خوبی درک می کردند.

وی در پایان تصریح کرد: امروز وظیفه ما است که ضمن تجدید میثاق با امام راحل عظیم الشان و شهیدان گرانقدر و با عمل به فرامین مقام معظم رهبری نسل جدید را با شهدا و ارزش‌های گران‌بهای دفاع مقدس آشنا کنیم.

 لازم به ذکر است این نمایشگاه تا  پایان هفته دفاع مقدس همه روزه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۳ برای بازدید عموم دائر می باشد.