امروز

شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۴:۲۴ قبل از ظهر

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم : اعتکاف ویژه دانشجویی برای اولین بار در جزیره قشم برگزار می گردد.
وی   با اشاره  به اهمیت و تأثیرگذاری مراسم اعتکاف برای نسل جوان اظهار داشت : امسال برای اولین بار مراسم اعتکاف ویژه دانشجویان دانشگاه های شهرستان قشم  را  به گونه ای برنامه ریزی نموده ایم تا با استفاده از  اساتید برجسته کشوری و استانی بتوانیم برنامه های  مختلف اخلاقی، معرفتی، تشکیلاتی، روایی، قرآنی را برگزار نمائیم.
مظلومی افزود: اعتکاف فرصتی است که جوانان   هرچند کوتاه از زندگی روزمره فاصله گرفته و از بعد مادی حیات به بعد جاویدان و همیشگی خویش بپردازند.

مسئول بسیج دانشجویی قشم اعتکاف را برای دانشجویان اثر بخش تر و مفید تر از سایر اقشار عنوان نمود و بیان داشت : انسان در سنین جوانی بهتر می تواند تمرین و تجربه ی یک ارتباط شیرین با منبع و منشأ معنوی  ایجاد کند  و این خطوط همراه با فکر و ذکر، شخصیت در حال شکل گیری جوان را جهت مند و مستعد در میدان و جبهه خوبان عالم قرار خواهد داد.

وی خاطر نشان کرد: سه روز تمرین نماز شب ، مناجات سحرگاهی ، سه روز افطار و دعا ، مستحباب پیش از افطار، سه روز استفاده از اساتید برتر اخلاقی و معرفتی و قاریان برتر و ارتباط با دوستان که نگاه به آنان و ارتباط با آنان انسان را به خداوند متعال نزدیکتر خواهد کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان قشم گفت : دانشجویان شهرستان قشم می توانند برای ثبت نام و شرکت در این برنامه تا پنجم اردیبهشت به پایگاه های بسیج دانشجویی  دانشگاه های پیام نور، آزاد قشم ،آزاد هرمز،آموزش عالی و دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد واحد بین الملل مراجعه کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی