مراسمات عزاداری شهادت حضرت زهرا(س)با شکوه خاصی در قشم برگزار شد

در دهه دوم شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسمات عزاداری با شکوه خاصی در حسینیه ها و تکایای شهرستان قشم برگزار شد. به گزارش هرمز انلاین محبان اهل بیت (ع) با حضور  در حسینیه ها و هیئتهای عزاداری شهر قشم و هرمز و همچنین روستاهای جزیره این مصیبت عظیم را به سوگ نشستند. […]

در دهه دوم شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) مراسمات عزاداری با شکوه خاصی در حسینیه ها و تکایای شهرستان قشم برگزار شد.

به گزارش هرمز انلاین محبان اهل بیت (ع) با حضور  در حسینیه ها و هیئتهای عزاداری شهر قشم و هرمز و همچنین روستاهای جزیره این مصیبت عظیم را به سوگ نشستند.

امام جمعه شهرستان قشم در تجمع عزاداران شهرستان قشم در امام زاده سید مظفر گفت: نوروز امسال در حالی شروع شد که دو دهه فاطمیه حال و هوای خاصی را به سال جدید داد و شیعیان با ارادت به حضرت فاطمه (س) این دو دهه را با شکوه تمام به جای آوردند .

وی افزود: بزرگداشت دهه فاطمیه مورد تقاضای رهبر معظم انقلاب (مد ظله) و مراجع عالیقدر می باشد و امید است هر سال بر شکوه این برنامه افزوده شود.

مراسم روز شهادت حضرت زهرا(س) در قشم با حرکت دسته های عزاداری و در صحن امام زاده سید مظفر برگزار گردید و علاقه مندان به خاندان عصمت و طهارت بانواهای حماسی در سوگ شهادت آن حضرت به عزا نشستند.