امروز

جمعه, ۲۸ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۷:۳۲ قبل از ظهر

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل آسوبان، فرماندار کوهدشت در مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی این شهرستان که شبانگاه امشب در محل فرمانداری کوهدشت برگزار شد؛ گفت: نمایندگان دولت، بایستی مجری سیاست های کلی دولت باشند.

معارفه بخشدار مرکزی کوهدشت

فردی بیرانوند با بیان اینکه نظارت کافی و وافی باید در اجرای وظایف وجود داشته باشد؛ اظهار کرد: قانون، فصل الخطاب و میثاق ملی ما می باشد.

وی با تأکید بر اینکه هماهنگی و تعامل لازم با همه ی دستگاه های اجرایی باید وجود داشته باشد؛ خاطرنشان کرد: عامل همه ی موفقیت های اجرایی، وحدت است.

فرماندار کوهدشت با اشاره به اینکه توجه به خواسته ی مردم در اولویت مسئولان باید باشد؛ بیان داشت: مردم، سرمایه ی اصلی انقلاب هستند.

فردی بیرانوند، مردم را حامی آرمان های انقلاب دانست و ادامه داد: چتر دولت، باید اقشار مختلف را زیر پوشش و حمایت قرار دهد.

وی با تأکید بر اینکه بخش مرکزی کوهدشت، ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد؛ تصریح کرد: فرمانداری و بخشداری ها باید خدمتگزار مردم باشند.

مدیرکل سیاسی، انتخابات استانداری لرستان در ادامه ی این مراسم با بیان مقایسه ای از دولت تدبیر و امید با دولت مهرورز، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید، در حالی روی کار آمد که چهره ی مخدوشی از ایران در عرصه ی جهانی و اذهان عمومی وجود داشت.

ناهید پرویزپور با اشاره به اینکه در دولت گذشته شکاف بین دولت و مردم وجود داشت؛ بیان داشت: سرمایه های اجتماعی تضعیف شده بود و نیز احزاب و تشکل های سیاسی ارتباط کمی با دولت داشتند.

وی، درآمد دولت گذشته از فروش نفت را ۷۲۰ میلیارد دلار دانست و ادامه داد: از این مبلغ فروش نفت، حتا یک ریال هم در استان لرستان سرمایه گذاری نشد.

معارفه بخشدار مرکزی کوهدشت

مدیرکل سیاسی، انتخابات استانداری لرستان، یکی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید را حضور مقتدارانه در پای میز مذاکره و با تکیه بر منویات مقام معظم رهبری دانست و خاطرنشان کرد: تیم مذاکره کننده از منافع ملت و دولت دفاع کردند و تفاهم نامه ی برجام را به امضا و اجماع جهانی رساندند.

ناهید پرویزپور با اشاره به تمدید تحریم ها علیه ایران از سوی مجلس سنای آمریکا گفت: برجام، دستاورد بزرگی برای دولت تدبیر و امید بوده و امکان ندارد با وجود اقدام مجلس سنا، شرایط قبل از برجام دوباره ظهور پیدا کند.

معارفه بخشدار مرکزی کوهدشت

وی با بیان اینکه آمریکا با نقض پیمان، چهره ی منفوری را از خود در عرصه ی بین المللی به نمایش گذاشته؛ ادامه داد: دولت تدبیر و امید در لرستان، خدمات ارزنده ای را ارائه داده است.

مدیرکل سیاسی، انتخابات استانداری لرستان، توسعه ی فرودگاه را یکی از اقدامات مهم استاندار لرستان دانست و اظهار کرد: ۳۲ پرواز در حال حاضر از فرودگاه لرستان انجام می شود.

ناهید پرویزپور با اشاره به اعزام حجاج لرستان از فرودگاه خرم آباد در زمان های آتی بیان داشت: توسعه ی فرودگاه لرستان و احداث و بهره برداری سدها از دیگر اقدامات دولت تدبیر و امید در لرستان است.

بخشدار مرکزی کوهدشت نیز در ادامه ی این مراسم با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با استفاده از نحبگان و دلسوزان با عزمی راسخ برای مبارزه با ناراستی ها و کژی ها از همه ی توان خویش بهره می برد؛ خاطرنشان کرد: اگر چه در سخن، کلمه ی اعتدال، شیرین بوده؛ اما در عمل، تنگنایی سخت برای به کار بستن است.

ایوب کوشکی، ضمن قدردانی از استاندار لرستان و معاونان وی ادامه داد: حقیقت اعتدال، مروت با دوستان و مدارا با دشمنان است.

معارفه بخشدار مرکزی کوهدشت

وی، ارمغان امید و امنیت را یکی از اهداف دولت تدبیر و امید برای ملت دانست و تصریح کرد: هم چنین از ظرفیت همه ی نخبگان برای چرخیدن چرخ دولت استفاده خواهد شد.

کوشکی، هم اکنون عضو شورای مشورتی توسعه ی استان لرستان و هم چنین رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی در شهرستان های کوهدشت و رومشگان در زمان انتخابات ریاست جمهوری بوده است.

گفتنی است پس از خداحافظی حجت الله رویین تن از سمت بخشدار مرکزی کوهدشت از یکم شهریور ۹۵ تاکنون، صندلی این ارگان بلاتکلیف مانده بود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی