مدیرعامل انجمن نمایش ایران:فرهنگ و هنریک سرمایه ی ملی است

  مدیرعامل انجمن نمایش ایران در آیین گشایش شعب انجمن فرهنگی و هنری شهرستان قشم گفت: این هنراست که می تواند حماسه ها را خلق کند هنریک سرمایه ی ملی است.   به گزارش شبکه ی اطلاع رسانی هرمزآنلاین”ابراهیم گله داری مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور افزود: فرهنگ وهنر درجلب حمایت واعتماد مردم نقش بسزایی […]

 

مدیرعامل انجمن نمایش ایران در آیین گشایش شعب انجمن فرهنگی و هنری شهرستان قشم گفت: این هنراست که می تواند حماسه ها را خلق کند هنریک سرمایه ی ملی است.

 

به گزارش شبکه ی اطلاع رسانی هرمزآنلاین”ابراهیم گله داری مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی کشور افزود: فرهنگ وهنر درجلب حمایت واعتماد مردم نقش بسزایی دارد.

 

گله داری جزیره قشم را متعلق به تمام مردم ایران دانست و اظهار داشت: یکی از مهم ترین جاذبه های این منطقه برخورداری از آیین ها، مناسک و سنت های فرهنگی و هنری ریشه دار است.

 

وی ادامه داد: از این پس در تمام برنامه ها ، جشن ها و مراسم های مختلف به صورت ویژه ازهنرمندان جزیره قشم و سایر جزایر همجوار به هنرنمایی و معرفی ظرفیت های فرهنگی جزیره خواهیم پرداخت

 

مدیرعامل انجمن نمایش ایران خاطر نشان کرد:حضور چشمگیر مردم  در مراسم های فرهنگی هنری در این شهرستان باعث شد که یک نماینده ی ویژه در شهرستان قشم داشته باشیم.

وی در پایان اضافه کرد: هنردر قالب هایی چون تئاتر و تله تئاتر تجلی پیدا می کند و از این طریق می توانیم نظرواعتماد بسیاری از مردم را جلب کنیم.

بر پایه این خبر  آیین گشایش شعب انجمن فرهنگی و هنری شهرستان قشم با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی کشور ، مدیران سازمان منطقه آزاد ، مدیریت ویژه فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم ، معاونت فرمانداری و جمعی از مسئولین و فعالین فرهنگی هنری شهرستان درسالن ارشاد برگزارگردید.