مدیرحوزه علمیه اهل سنت قشم: حوادث مصرحاصل نداشتن رهبری الهی است

   مدیرحوزه علمیه کمالیه اهل سنت قشم : انقلاب مصربه دلیل نداشتن رهبری الهی درحال مصادره شدن توسط آمریکا است .   شیخ عبدا لرئوف نحوی مدیرحوزه علمیه اهل سنت قشم درگفتگو اختصاصی با خبرنگارهرمزآنلاین  با اشاره به انقلاب مردم  مصرگفت: یکی از دلایل این اتفاقات نداشتن و بی بهره بودن  از پایگاه مستحکم رهبری همچون […]

 

 مدیرحوزه علمیه کمالیه اهل سنت قشم : انقلاب مصربه دلیل نداشتن رهبری الهی درحال مصادره شدن توسط آمریکا است .

 

شیخ عبدا لرئوف نحوی مدیرحوزه علمیه اهل سنت قشم درگفتگو اختصاصی با خبرنگارهرمزآنلاین  با اشاره به انقلاب مردم  مصرگفت: یکی از دلایل این اتفاقات نداشتن و بی بهره بودن  از پایگاه مستحکم رهبری همچون آیت الله خامنه ای  (مد ظله) در ایران است .

 

وی افزود : امنیتی که ما در ایران از آن بهره مندیم و اقتداری که همه به آن افتخار می کنیم به خاطر داشتن رهبری  حکیم است که توانسته کشور ایران را در اوج حوادث مدیریت کند و ما می بایست بر این نعمت الهی شکر گذار باشیم. 

 

شیخ نحوی در خصوص مسایل کشور سوریه با اشاره به دخالت عناصر بیگانه و حمایت کشورهای غربی از آنان تصریح کرد : مردم سوریه قربانیان این جنگ خانمان سوز هستند و آینده این کشور بایستی توسط مردم سوریه تعیین شود و هر گونه حمله به  خاک اسلام و ایجاد فتنه طبق آیه قرآن محکوم است.

 

وی در پایان به رویدادهای اخیر در کشورهای مسلمان منطقه اشاره کرد و گفت: هدف دشمنان در این کشورها اختلاف و تفرقه انداختن بین شیعه وسنی است که باید با هوشیاری و آگاهی اجازه ندهند آنان به اهداف شوم خود دست یابند.