محور وسرلوحه کار بسیج توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم   به همراه مسئول بسیج سازندگی ناحیه از پرو ژهای محرومیت زدایی این جزیره سرکشی وبازدید کرد. سرهنگ رحمت الله دهقانی در این بازدید گفت :محور وسرلوحه کار بسیج توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و باید با عزم جهادی و با تلاش در این راه مقدس […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم   به همراه مسئول بسیج سازندگی ناحیه از پرو ژهای محرومیت زدایی این جزیره سرکشی وبازدید کرد.

سرهنگ رحمت الله دهقانی در این بازدید گفت :محور وسرلوحه کار بسیج توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است و باید با عزم جهادی و با تلاش در این راه مقدس که همانا خدمت به مردم می باشد شاهد عمران و ابادنی مناطق روستایی و محروم باشیم.

وی خاطر نشان کرد :اقتصادمقاومتی باعث رشد و پیشرفت جامعه در زمینه های تولیدو خود کفایی می شود و نتیجه آن اشتغال جوانان محروم روستایی را به دنبال دارد که باید جز اصلی ترین برنامه ها درسال جاری باشد.

سرهنگ رحمت الله دهقانی ازمهم ترین پروژه های محرومیت زدایی در این جزیره را ساخت خانه عالم در روستای حمیری ،مرمت مسجد امام علی سوزا ، ساخت ۴ چشمه سرویس بهداشتی و حمام در روستای کنار سیاه ، ساخت مسجد امام هادی در محله بوستان قشم و ساخت مدرسه و زمین ورزشی در روستای باغ بالا و ایجاد ۴ کارگاه خیاطی در راستای اقتصاد مقاومتی و اشتغال زایی اشاره کرد.