«محمد فتحعلی» با «سلیمان فرنجیه» دیدار کرد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه رسمی المرده، سفیر ایران در لبنان با رئیس جریان المرده دیدار و در خصوص برخی مسائل رایزنی کرد. در همین راستا، «محمد فتحعلی» سفیر ایران در لبنان پس از دیدار با «سلیمان فرنجیه» رئیس جریان المرده لبنان تاکید کرد: در دیدار با فرنجیه در خصوص مسائل مشترک […]

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه رسمی المرده، سفیر ایران در لبنان با رئیس جریان المرده دیدار و در خصوص برخی مسائل رایزنی کرد.

در همین راستا، «محمد فتحعلی» سفیر ایران در لبنان پس از دیدار با «سلیمان فرنجیه» رئیس جریان المرده لبنان تاکید کرد: در دیدار با فرنجیه در خصوص مسائل مشترک گفتگو کردیم. وی به دلیل مواضع صریح و شفاف و همچنین دیدگاه هایش از جمله شخصیت های برجسته محور مقاومت است.

وی در ادامه تصریح کرد: پس از انتخاب رئیس جمهور برای لبنان، در برهه کنونی تشکیل دولت جدید این کشور از جمله مهم ترین دستاوردها در لبنان محسوب می شود و امیدوارم که این دولت در تمامی مراحل، ثابت باشد و خوب عمل کند.

سفیر ایران در پایان بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران امیدوار است که دولت جدید لبنان در مرحله پیش رو به مردم این کشور خیر و منفعت برساند.

گفتنی است، شامگاه یکشنبه کابینه جدید لبنان که «سعد الحریری» ریاست آن را برعهده دارد تشکیل و اعضاء و وزرای آن معرفی شدند.