محفل انس با قرآن با حضور قاریان برجسته کشور(طرح ملی تلاوت ) در قشم برگزار می شود

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : در راستایی تشویق کودکان و نوجوانان محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز طرح ملی تلاوت در مدارس و مساجد شهرستان روز چهارشنبه برگزار می گردد. عباس بازماندگان افزود : این محفل نورانی با حضور قاریان […]

مدیرعامل موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی الضحی گفت : در راستایی تشویق کودکان و نوجوانان محفل انس با قرآن کریم با حضور قاریان ممتاز طرح ملی تلاوت در مدارس و مساجد شهرستان روز چهارشنبه برگزار می گردد.

عباس بازماندگان افزود : این محفل نورانی با حضور قاریان نوجوان در تمام مساجد و امامزاده سید مظفر قشم بعد از نماز مغرب و عشا و صبح چهارشنبه در مدارس قشم برگزار می شود.

وی بیان داشت : موسسه فرهنگی قرآن و عترت پیامبراعظم(ص) قشم مجری برگزاری این طرح کشوری در این شهرستان می باشد و آمادگی کامل برای آموزش قرآن برای کودکان و نوجوانان را دارد.

آئین اختتامیه مرحله نیمه نهایی طرح ملی تلاوت قرآن روز ششم بهمن ماه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد النبی (ص) شهر قشم برگزار خواهد شد.
براساس این گزارش، طرح ملی تلاوت از سال ۱۳۹۱ با رونمایی رسمی در بیستمین نمایشگاه بین المللی قران کریم در تهران آغاز به فعالیت کرد و سال ۱۳۹۳ عنوان موفق ترین طرح قرآنی کشور را از آن خود کرد.