کسانی که به برکت ایران پست ومقام گرفتند از پشت علیه این ملت شمشیر کشیدند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت: بعضی ازکسانی که نان این انقلاب را خورده اند در فتنه ۸۸  از پشت علیه این ملت ایران شمشیر کشیده ند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قشم آزاد ؛ سرهنگ دوم پاسدارحمید ماندگاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم در مراسم بزرگداشت ۹ دی در محل مسجد النبی […]

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم گفت: بعضی ازکسانی که نان این انقلاب را خورده اند در فتنه ۸۸  از پشت علیه این ملت ایران شمشیر کشیده ند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی قشم آزاد ؛ سرهنگ دوم پاسدارحمید ماندگاری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم در مراسم بزرگداشت ۹ دی در محل مسجد النبی این شهرستان گفت: حماسه ۹ دی شبیه ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ بود که مردم باحضور آگاه خود باردیگر از اسلام حمایت و از آرمان های دینی دفاع کردند .

سرهنگ ماندگاری افزود: کسانی همچون میرحسین موسوی و کروبی  به برکت ایران به پست ومقام رسیدند که از پشت علیه این ملت شمشیر کشیدند ؛ حرکت اینها در فتنه ۸۸ عملی غیر انسانی بود .

فرمانده ناحیه قشم باتاکید براین که متکبران دست از دشمنی با ملت ایران برنمی دارند افزود:مردم جمهوری اسلامی ایران هوشیار و بصیر باشند و کسانی را که با لباس دوستی راه دشمن را ادامه می دهند بخوبی بشناسند .

وی با اشاره به بصیرت مردم ایران در این روز خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی بر جهانیان ثابت نمود که مردم ایران بسیار بصیر و فهیم  هستند و هیچ گاه از ارزش های انقلاب و حمایت از ولایت فقیه دست بر نمی دارند.

ماندگاری بیان داشت : نقشه فتنه ۸۸ از بیرون کشور ایران توسط منافقین ریخته و توسط افراد ناآگاه و وطن فروش اجرا شد .

وی تدبر و هوشیاری مقام معظم رهبری را  از دلایل خنثی شدن فتنه ها دانست و افزود: دشمنان در فتنه سال ۱۳۸۸ تمام تلاش خود را برای سرنگونی اسلام انجام دانند ولی تدابیر مقام معظم رهبری این فتنه ها را بخوبی خنثی کرد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قشم حماسه ۹دی را حرکتی برخاسته از عمق جان ملت دانسته و تاکید کرد: بصیرت مردم ایران در ۹ دی خواب دشمنان را آشفته کرد .