امروز

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۰۹:۱۱ قبل از ظهر

برنامه رادیویی شهر به شهر با حضور مسئولین و تعدادی از مردم شهرستان قشم  برگزار شد .

در این برنامه  تعدادی از دهیاران ، اعضای شورای اسلامی روستاها و شهرسوزا در خصوص مشکلات محل خود سئولاتی را مطرح کردند که مسئولین شهرستان هم متناسب با نوع پرسشهای آنان پاسخ های قانع کننده ای را ارائه نمودند.

هوشنگ عباس نژاد  از شورای اسلامی هنگام  قطعی برق و فرسوده بودن شبکه برق رسانی ، عدم استقرار پزشک در جزیره هنگام و مشکل در صدور اسناد مالکیت منازل هنگام را از جمله مشکلات مردم هنگام عنوان کرد .

رئیس اداره ثبت در خصوص نحوه صدور اسناد روستایی اظهار داشت : روستاهای جزیره از طریق معرفی بنیاد مسکن و اجرای طرح هادی می توانند برای دریافت سند اقدام کنند .

مهندس یزدان پناه مدیر جهاد کشاورزی قشم  هم در این خصوص افزود: تغییرات در حد حریم  ساحل موجب عقب افتادن صدور اسناد مالکیت در هنگام شده است که با پیگیری انجام شده  تعدادی از منازل مشکل آنها رفع شده و در خصوص بقیه متقاضیان هم در حال رایزنی با وزارت هستیم که به زودی این معضل هم رفع خواهد شد.

امیر شکاری رئیس برق قشم در خصوص مشکل شبکه برق رسانی هنگام بیان داشت : برق جزایر بصورت ویژه در اخیار برق استان است که تا کنون برای مصرف و دریافت انشعاب هیچ گونه هزینه ای از مردم هنگام دریافت نمی شود و در خصوص بازسازی شبکه های فرسوده برق نیازمند اعتبارات استانی و ملی  هستیم که این موضوع در استان در حال پیگیری است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی