قصاب داعش در صلاح‌الدین به هلاکت رسید

یک منبع امنیتی در استان صلاح‌الدین عراق از کشته شدن قصاب گروه تروریستی داعش در شمال این استان خبر داد.  شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین گفت: عناصر ناشناس به خودروی ابوسیاف العراقی از سرکردگان ارشد داعش در جاده منطقه الشرقاط به الریاض در ۴۵ کیلومتری شمال صلاح الدین حمله […]

یک منبع امنیتی در استان صلاح‌الدین عراق از کشته شدن قصاب گروه تروریستی داعش در شمال این استان خبر داد.

 شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، یک منبع امنیتی در استان صلاح الدین گفت: عناصر ناشناس به خودروی ابوسیاف العراقی از سرکردگان ارشد داعش در جاده منطقه الشرقاط به الریاض در ۴۵ کیلومتری شمال صلاح الدین حمله کردند و او را کشتند.

 

وی افزود: گروه تروریستی داعش بعد از کشته شدن ابوسیاف به حالت آماده باش درآمد.

 

این منبع تصریح کرد: ابوسیاف از بارزترین عناصر داعش در استانهای دیالی و صلاح الدین است که سر قربانیان خود را می برد. او در سر بریدن بیش از ۱۰۰غیرنظامی عراقی در این دو استان شرکت داشته است.

 

به گفته این منبع، ابوسیاف از خطرناکترین سران داعش در استانهای دیالی و صلاح الدین به شمار می رود.

 

انهدام مقر داعش در موصل

ستاد اطلاع رسانی جنگ در عراق از انهدام مقر گروه تروریستی داعش در حملات هوایی ارتش عراق به اطراف بخش قدیمی شهر موصل در شمال این کشور خبر داد.

 

در بیانیه این ستاد آمده ست: در حمله هوایی ارتش عراق به مقر داعش در ناحیه عنه در بخش الریحانه، ۹ تروریست داعش نیز کشته و مقادیری سلاح و تجهیزات منهدم شد.