کرونا اوج گرفت

قشم قرمز پوش شد

با پایان یافتن تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۰  وضعیت کرونایی قشم نارنجی و پس از چند روز قرمز شد . دکتر فاطمه نوروزیان امشب در گفت‌وگو با بخش خبر سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: در شبانه روز اخیر یک مورد فوتی (یک مرد ۷۰ ساله) در بندرخمیر داشته‌ایم و متأسفانه امروز ۶۹ بیمار جدید مبتلا […]

با پایان یافتن تعطیلات نوروزی سال ۱۴۰۰  وضعیت کرونایی قشم نارنجی و پس از چند روز قرمز شد .

دکتر فاطمه نوروزیان امشب در گفت‌وگو با بخش خبر سیمای مرکز خلیج فارس اظهار کرد: در شبانه روز اخیر یک مورد فوتی (یک مرد ۷۰ ساله) در بندرخمیر داشته‌ایم و متأسفانه امروز ۶۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

وی افزود: متأسفانه ۲۲۷ نفر بیمار در بیمارستان‌های استان اکنون بستری هستند که ۴۳ نفر در آی‌سی‌یو قرار دارند و ۱۰ نفر حالشان وخیم است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با بیان این که اکنون ۳ هزار و ۲۲۶ نفر افراد مبتلا به کرونا در قرنطینه هستند.

دکتر نوروزیان همچنین از انجام دو هزار تست کرونا در شبانه روز اخیر خبر داد و عنوان داشت: تاکنون بیش از ۱۹۸ هزار تست کرونا در استان انجام شده است و برای ۷۱۹۴ نفر نیز در استان واکسن کرونا تزریق شده است.

وی درباره وضعیت کرونا در شهرهای هرمزگان نیز عنوان داشت: بندرعباس، میناب، قشم، بندرخمیر، بندرلنگه، پارسیان، کیش، هرمز در وضعیت قرمز قرار دارند و جاسک، رودان و حاجی‌آباد نیز در وضعیت نارنجی قرار گرفته‌اند.

مسؤول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، شهرهای بشاگرد، سیریک، بستک و بوموسی را نیز در وضعیت زرد عنوان کرد.