امروز

سه شنبه, ۵ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۹:۲۶ بعد از ظهر

رستم گورانی از آمادگی شهر قشم طی ایام نوروز برای اقامت هم میهنان و سفری خوش و ارزان خبر داد.

رستم گورانی تجهیز پارکها سطح شهر را یکی از اولویت های کاری خود در ایام نوروز خواند. وی تصریح کرد : تمام امکانات و خدمات را تا پایان اسفند ماه در پارکها مستقر خواهیم کرد .

وی همچنین از تامین وسایل رفاهی در بخش جاذبه های طبیعی خبر داد و گفت : یکی از اولویت های بازدید گردشگران استفاده از جاذبه های طبیعی خارج از شهر قشم است که ما با کمک و همراهی سازمان منطقه آزاد قشم امکانات رفاهی را در آن مناطق تامین شده است .

شهردار قشم در رابطه با اسکان میهمانان نوروزی در کمپینگ ها گفت : با توجه به تجربیات سالهای گذشته در رابطه با کمبود کمپینگ های استراحت ویژه میهمانان نوروز ، در این سال سه کمپینگ برای اسکان مسافران را در نظر گرفته شده جدا از فضای های سبز و پارکهایی که به عنوان مکمل جمعیت اسکان گردشگران در نظر گرفته شده است که تا پایان اسفند ماه به بهره برداری خواهد رسید .

رستم گورانی گفت : به دلیل سهولت تردد خودروها به قشم اکثریت میمانان ترجیح می دهند که با وسیله نقلیه شخصی به این جزیره زیبا مسافرت کنند ولی برای آن دسته از مسافرانی که ترجیح می دهند با سایر ناوگانهای حمل و نقل به قشم سفر کنند تدابیری در خصوص تردد و جابجایی در سطح شهر و اماکن توریستی و گردشگری اندیشیده شده است . وی تصریح کرد ؛ با ملزم کردن آژانسهای گردشگری و ساماندهی مسافرکش های شخصی امیداست که مشکل حمل و نقل درون شهری ،  شهر قشم طی این ایام به سهولت انجام گردد .

شهردار قشم در خصوص راهنمای میهمانان نوروزی گفت : جدا از پاسخگویی شبانه روزی سامانه ۱۸۴۷ شهرداری قشم در ایام نوروز ، تا پایان اسفند ماه در تمامی نقاط شهر خصوصا ورودی های شهر غرفه هایی با عنوان راهنمایی گردشگران احداث خواهد شد که اطلاعات مورد نیاز اماکن گردشگری ، کمپینگ ها و سایر اطلاعات پیرامون شهر قشم را در اختیار میهمانان عزیز قرار خواهند گذاشت .

رستم گورانی گفت : پذیرایی از میهمانان نوروزی و اتخاذ تدابیر مهم در این زمینه با تشکیل ستاد تسهیلات سفر در سازمان منطقه آزاد قشم با حضور تمامی  مسئولین اجرایی تشکیل شده است که می تواند گامی موثر در راستای خدمات بهتر به گردشگران باشد . لزوم این کار همکاری تنگاتنگ همه دستگاههای اجرایی جهت ارائه خدمات بهتر در این شهر است .

وی در پایان گفت : امید است با اتخاذ تدابیر لازم سفری خوش برای گردشگران رقم بخورد و با خاطره ای خوش این سفر ها را به پایان برسانند .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی