قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست

آیت الله تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در جشن میلاد امام حسین (ع) گفت: ایران اسلامی در بحث بنیه و قدرت دفاعی خود با احدی مذاکره نخواهد کرد و آن را بیش از پیش تقویت خواهد نمود. آیت الله تقوی افزود: سپاه ما که امروزه بواسطه پاسداران جان بر کف خود پرچم دار […]

آیت الله تقوی رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در جشن میلاد امام حسین (ع) گفت: ایران اسلامی در بحث بنیه و قدرت دفاعی خود با احدی مذاکره نخواهد کرد و آن را بیش از پیش تقویت خواهد نمود.

آیت الله تقوی افزود: سپاه ما که امروزه بواسطه پاسداران جان بر کف خود پرچم دار صیانت و دفاع از انقلاب اسلامی است به تبعیت از نهضت امام حسین علیه السلام گام بر میدارد و موجب شده است دشمن از قدرت نظامی و دفاعی ایران به لرزه بیفتد.

وی ادامه داد: اگر قدرت نرم که همان شور و شعور حسینی و عاشورایی است با قدرت سخت و ابزار نظامی در هم آمیزد دشمن نمی تواند نگاه سویی به کشور اسلامی ما داشته باشد.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور به آزمایش موشک ۲۰۰۰ کیلومتری اشاره کرد و گفت:  توان داخلی کشور ما بیش از گذشته افزایش پیدا کرده و این بر گرفته از عشق به اباعبدالله الحسین ع می باشد.

آیت الله تقوی در جمع دلدادگان اهل بیت علیهم السلام زیر بنای اقتصاد مقاومتی را اقدام و عمل با بهره گیری از اندیشه عاشورایی عنوان کرد و افزود: با کمبودهای موجود خواهیم ساخت اما زیر بار منت و ذلت آمریکا و ایادی استکباری نخواهیم رفت.

سید رضا تقوی اظهار داشت: زحمات تیم دیپلماسی را ارج می نهیم اما آمریکا غیر قابل اعتماد است و هر روز به نحوی خوی استکباری خود را نشان می دهد و با ملت ایران به ستیز می پردازد.

وی افزود: نباید به روی خوش آمریکا دل بست بلکه باید به نیرو وتوان داخلی تکیه کرد و از آن بهره برد.

بر اساس این گزارش مراسم جشن میلاد امام حسین علیه السلام با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، امام جمعه شهرستان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم و همچنین جمع کیثری از عاشقان اباعبدالله الحسین در صحن مسجد امام حسین ع برگزار شد.