قتل زن چینی بخاطر اختلاف حساب مالی+عکس قاتل

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری قاتل زن تاجر چینی که در شهر درگهان از توابع قشم به تجارت اقدام می کرد، خبر داد. حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری در تشریح جزئیات این موضوع گفت: همکاران محلی زن جوان وقتی متوجه عدم حضور وی در بازار می شوند موضوع را با ماموران نیروی […]

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از دستگیری قاتل زن تاجر چینی که در شهر درگهان از توابع قشم به تجارت اقدام می کرد، خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد صادق اکبری در تشریح جزئیات این موضوع گفت: همکاران محلی زن جوان وقتی متوجه عدم حضور وی در بازار می شوند موضوع را با ماموران نیروی انتظامی در جریان گذاشتند.

وی افزود: کسبه اعلام کردند که وی تا پاسی از شب در بازار کار می کرده و صبح زود در محل کارش حاضر می‌شده است که با حضور ماموران در منزل مسکونی زن تاجر، متوجه یک چمدان در حیاط خلوت می شوند که پس از باز کردن چمدان جسد زن جوان کشف و به پزشکی قانونی منتقل می شود.

این مقام قضایی در استان هرمزگان بیان کرد: در اجرای دستورات قضایی و پس از بازرسی صحنه جرم که از سوی بازپرس پرونده صادر شده بود با تلاش ماموران نیروی انتظامی جزیره قشم متهم به قتل که دارای تابعیت کشور چین است دستگیر و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

وی اضافه کرد: قاتل به ارتکاب قتل به دلیل اختلاف حساب مالی با مقتول اقرار کرده و روند تحقیقات در جریان است.