قبور شهدای شهرستان قشم غبارروبی و عطرافشانی شد

به مناسبت هفته ی بسیج دانش آموزی قبورمطهر شهداء شهرستان قشم غبار روبی وعطر افشانی شد جمع کثیری از دانش آموزان بسیجی، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مسئولین ادارات با حضور در گلزار شهدای قشم، ضمن قرائت فاتحه با شاخه های کل قبور شهدا را تزیین کردند. محمد امین ذاکری نماینده بنیاد شهید شهرستان قشم […]

به مناسبت هفته ی بسیج دانش آموزی قبورمطهر شهداء شهرستان قشم غبار روبی وعطر افشانی شد

جمع کثیری از دانش آموزان بسیجی، رزمندگان هشت سال دفاع مقدس مسئولین ادارات با حضور در گلزار شهدای قشم، ضمن قرائت فاتحه با شاخه های کل قبور شهدا را تزیین کردند.
محمد امین ذاکری نماینده بنیاد شهید شهرستان قشم درگفتگو باخبرنگار مهر؛ ضمن احترام به مقام والای شهیدان خاطر نشان ساخت: امنیت و ثباتی که ما در ایران اسلامی از آن برخوردار هستیم از برکت خون شهیدان است و همه باید پاسدار خون آنها بوده و از آرمانهای ارزشمند آنها صیانت کنیم

وی افزود: دشمنان با جنگ نرم وارد این کشور شده اند ولی نمی دانند که این مردم اعتقادات و باورهای خود را با هیچ چیزی عوض نمی کنند و در جنگ نرم هم همانند جنگ های نظامی شکست خواهند خورد.

نماینده بنیاد شهید شهرستان قشم بیان داشت: تمامی عزت و اقتدار شهدای عالیقدر برای اتصال رهنمودهای خدای سبحان است؛ آنان کسانی هستند که به قول توحید آراسته شدند و در حالیکه خدای سبحان را شناختند در مقام ربوبیت تحت تربیت الهی قرار گرفتند.