فعالین محرومیت زدایی و گروه های جهادی قشم تقدیر شدند

مراسم تجلیل از فعالین محرومیت زدایی و گروه های جهادی قشم با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم برگزار شد. سرهنگ پاسدار رحمت الله دهقانی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات جهادگران شهرستان قشم گفت : تلاش و فداکاری جهادگران در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم کشور از اول انقلاب […]

مراسم تجلیل از فعالین محرومیت زدایی و گروه های جهادی قشم با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم برگزار شد.

سرهنگ پاسدار رحمت الله دهقانی در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات جهادگران شهرستان قشم گفت : تلاش و فداکاری جهادگران در راستای محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم کشور از اول انقلاب اسلامی تا کنون باعث شد تا کشور ما سر افراز و مستقل باشد.

وی افزود : بیان   فداکاری های گرو ه های جهادی و فعالین محرومیت زدایی باعث می شود   روحیه جهادی را در کشور ما زنده بماند و جهاد در فرهنگ اسلامی همواره مورد تاکید قرآن کریم و اهل بیت قرار گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم فعالیت گروه های جهادی در گرمای طاقت فرسای جزایر را نشانه ای از خلوص جهادگران  عنوان کرد و بیان داشت : فعالیت گروه های جهادی در نقاط مرزی که فاقد امکانات و شرایط مناسب هستند مرزنشینان ما را به نظام اسلامی  امیدوار می کند و از طرفی موجب مستحکم شدن مرزها خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شعار سال اظهار داشت : جنگ اقتصادی دشمنان باعث شده تا سالها رهبر به مقوله اقتصاد و توجه به توان داخلی را به  مردم و دولت گوشزد نماید و نامگذاری امسال نشان از عدم توفیق در سالهای گذشته است.

سرهنگ دهقانی ادامه داد : همانگونه که مردم در هشت سال دفاع مقدس به کمک نیروهای مسلح آمدند و دشمن را شکست دادند امروز نیز مردم با حمایت از تولید داخلی می توانند اقتصاد مقاومتی را به منصه ظهور برسانند.

در پایان این مراسم از زحمات و تلاش های ایرج علی عسکری از روستای رمکان ، احمد دریایی از روستای کنار سیاه ، بهزاد جعفری از روستای گوران ، جواد ذاکری از روستای طولا ، مهدی زحمتکش از جزیره هنگام ، مصیب سالاری از شهر سوزا به عنوان فعالین پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی تقدیر و از ۸نفر از فعالین گروه های جهادی تجلیل به عمل آمد.