فرماندارقشم:جشن عاطفه ها جشن مهرورزی ومهربانی ملت ایران است

فرماندارقشم درمراسم جشن عاطفه ها گفت:جشن عاطفه ها جشن مهرورزی ومهربانی ملت ایران است به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ فرماندارشهرستان قشم در مراسم جشن عاطفه ها در مدرسه شهید مطهری گفت : در دین مبین اسلام توجه خاصی به کمک به نیازمندان شده و ما وظیفه داریم در این راستا گام برداریم. وی […]

فرماندارقشم درمراسم جشن عاطفه ها گفت:جشن عاطفه ها جشن مهرورزی ومهربانی ملت ایران است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزآنلاین ؛ فرماندارشهرستان قشم در مراسم جشن عاطفه ها در مدرسه شهید مطهری گفت : در دین مبین اسلام توجه خاصی به کمک به نیازمندان شده و ما وظیفه داریم در این راستا گام برداریم.

وی افزود: با فرا رسیدن مهرماه و بازگشایی مدارس با توجه به وجود دانش‌آموزان نیازمند که در زمینه فراهم کردن بعضی لوازم با مشکل مواجه‌ هستند جشن عاطفه‌ها به کمک این افراد می‌آید.

علی واحدی رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم نیز در این آیین از توزیع افزون بر ۲۰هزار قلک دانش آموزی، پاکت ویژه کمک و دعوتنامه رسمی در ابتدای آغاز بکار مدارس جهت جمع آوری کمک به دانش آموزان نیازمند شهرستان خبر داد.
رئیس کمیته ی امدادشهرستان قشم  با اشاره به شعار امسال جشن عاطفه ها مبنی بر مهر در انتظار مهر حماسی گفت: طبق برآوردهای به عمل آمده، میزان کمک هایی که امسال برای دانش آموزان نیازمند شهرستان جمع آوری خواهد شد افزون بر دو برابر سال قبل خواهد بود و کل این میزان با هماهنگی آموزش و پرورش به دانش آموزان نیازمند اهدا خواهد شد.

مراسم جشن عاطفه ها صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان قشم در محل دبستان شهید مطهری برگزارگردید.