امروز

جمعه, ۸ مرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۰۷:۲۹ قبل از ظهر

رویکرد و استراتژی اعلام شده توسط مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم در همایش بزرگداشت روز ملی شوراها ، بارقه امیدی در دل مردمان صبور و مهربان بزرگترین جزیره خلیج فارس پدید آورد.

نگاه و باور قلبی این مدیر دولت تدبیر و امید در اهمیت و جایگاه جامعه محلی به عنوان محور توسعه قشم حکایت از تغییر نگرش سازمان منطقه آزاد قشم در روند مدیریتی سازمان، بازگشت به اهداف اولیه و مندرج در اساسنامه سازمان دارد. یکی از مسائل بغرنج و دردآور دهه اخیر مردمان جزیره قشم، مسئله چالش زای دوگانگی مدیریتی ( تقابل و رویارویی سازمان منطقه آزاد قشم و شهرداری  ) می باشد و انرژی و زمان زیادی از دو طرف جهت مناقشه و رویارویی صرف شد. نگاه عقلانی و تدبیر مدیر عامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم جهت استفاده حداکثری از ظرفیت های مغفول جامعه محلی در روند توسعه قشم و دعوت از شهرداران سه گانه جزیره جهت تفویض برخی اختیارات به آنان در عمل، بسان مرهمی بر آلام و دردهای چندین ساله شوراها و شهردارهای جزیره بوده است.

به زعم نگارنده با توجه به عزم و اراده دولتمردان تدبیر و امید جهت حل مشکلات اساسی و مهم جزیره قشم از قبیل ( آب شرب، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش )  و همسویی سازمان منطقه آزاد قشم و فرمانداری شهرستان و وجود مدیر عامل صادق و تلاشگر سازمان، فرصت جدید و طلایی جهت توسعه همه جانبه قشم با توجه به چشم انداز آتی جزیره پدید آمده و می طلبد شوراهای محترم به عنوان منتخبان مردم با درایت، عقلانیت و بهره جستن از خرد جمعی در راستای منافع حداکثری شهروندان و ساکنان این جزیره کهن، این فرصت طلایی و استثنایی را ارج نهاده و در سال دولت، ملت همدلی و همزبانی با همدلی و همزبانی با نمایندگان دولت در جزیره، مسیر توسعه و آبادانی را تسهیل و تسریع نمایند.

راشد شرف

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی