امروز

یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰

  ساعت

۱۰:۳۶ قبل از ظهر

 امام جمعه شهرستان بندرخمیر گفت: پیشنهاد ما تا زمانی که در این موضوع احقاق حق شود این است که عوارض بطور مساوی بین اسکله بندرپل و منطقه آزاد قشم تقسیم شود. البته همین اندازه هم در حق شهرستان بندرخمیر ظلم است.
حجت الاسلام والمسلمین علیرضا صفایی حایری امام جمعه شهرستان بندرخمیر در خطبه های نمازجمعه ضمن اشاره به انتقاد هفته های گذشته اش در خصوص وضعیت اسکله بندرپل گفت: پیشنهاد ما تا زمانی که در این موضوع احقاق حق شود این است که عوارض بطور مساوی بین اسکله بندرپل و منطقه آزاد قشم تقسیم شود. البته همین اندازه هم در حق شهرستان بندرخمیر ظلم است.

وی با اشاره به حق شهروندی جزیره نشینان، بیان کرد: باید امتیازاتی که در آن طرف آب وجود دارد به این طرف آب نیز داده شود، اگر کل شهرستان را شامل نشود حداقل روستای پل و بندرخمیر را شامل شود.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر با اشاره به دریافت عوارض و خدمات بندرپل و اسکله جزیره، عنوان کرد: سهم اسکله بندرپل از عوارض فقط ۳هزار تومان است و سهم منطقه آزاد قشم ۴۰هزارتومان یعنی حدود ۱۳ برابر ، لیکن با همین مبلغ ناچیز خدماتی که در بندرپل شاهد هستیم قابل مقایسه با اسکله آن طرف آب نیست.

وی ضمن اشاره به صحبت های خطبه های هفته های گذشته در خصوص لنج داران شهرستان بندرخمیر، افزود: ما در آن موضوع مسولین بالادستی را خطاب قرار دادیم ولیکن مسولین بالادستی، مسولین شهرستانی را بازخواست کرده اند. ما شاهد تلاش های دلسوزانه گمرک، نیروی انتظامی و دریابانی شهرستان هستیم. گلایه ما به مسولین بالادستی است، مسولین شهرستانی مخاطب صحبت های ما نیستند.

علیرضا صفایی حایری خطاب به صدا و سیمای خلیج‌فارس بیان کرد: از صدا و سیما انتظار می رود امانتداری را رعایت کند و آنچه که منتقل می کند با واقعیت مطابقت داشته باشد. در خصوص انتقاد از وضعیت اسکله بندرپل ما مطلبی در خطبه ها گفتیم و آنها چیز دیگری را منعکس کردند.

وی افزود: مگر می ترسید که انتقاد ما را منعکس نمی کنید، چرا عملکردی از خود نشان می دهید که شما را صدا و سیمای میلی بخوانند.

امام جمعه شهرستان بندرخمیر عنوان کرد: امروز به لطف وجود فضای مجازی دیگر مطلبی پنهان نمی ماند.

پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی