عرضه ۱۰۰ تن میوه شب عید با قیمت مصوب بازرگانی  در جزیره قشم

۱۰۰ تن سیب و پرتقال با مجوز وزارت جهاد کشاورزی جهت عرضه در عید نوروز ۹۷ و با قیمت مصوب هر کیلو ۲۵۰۰ تومان آماده عرضه در بازار جزیره قشم می باشد. سروش شمس مدیر عامل شرکت رایا سان قشم  با اعلام این خبر گفت : پس از اخذ مجوزهای قانونی سهمیه میوه شب عید […]

۱۰۰ تن سیب و پرتقال با مجوز وزارت جهاد کشاورزی جهت عرضه در عید نوروز ۹۷ و با قیمت مصوب هر کیلو ۲۵۰۰ تومان آماده عرضه در بازار جزیره قشم می باشد.

سروش شمس مدیر عامل شرکت رایا سان قشم  با اعلام این خبر گفت : پس از اخذ مجوزهای قانونی سهمیه میوه شب عید شامل سیب قرمز و زرد و پرتقال جنوب در سردخانه شمس نگهداری و آماده تحویل به میوه فروشی های جزیره می باشد که با قیمت دولتی ۲۵۰۰ تومانی به شهروندان عرضه می شود.

وی افزود : قیمت میوه به صورت عمده کمتر از مبلغ ۲۵۰۰ تومان می باشد و متقاضیان می توانند برای خرید به سردخانه شمس واقع در شهرک صنعتی فجر کوچه روبروی پمپ بنزین مراجعه و با شماره تلفن های ۰۹۱۲۵۱۲۵۸۹۰  و ۰۹۱۷۱۱۳۰۲۷۶ و ۰۹۱۲۱۴۴۹۲۵۳  تماس بگیرند.

سروش شمس خاطر نشان کرد میوه فروشی ها موظفند این میوه ها را بر اساس قیمت ستاد تنظیم بازار عرضه کنند و سردخانه شمس نیز در نظر دارد  بخشی از درآمد خود را از این فروش صرف موسسه خیریه نماید.