امروز

پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷

  ساعت

۱۵:۲۵ بعد از ظهر

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از راه و شهرسازی هرمزگان، محمد جواد حشمتی در دوازدهمین هم اندیشی شورای حفظ حقوق بیت المال که در بندرعباس برگزار شد، افزود: سودجویان برای تصرف و به بهانه های مختلف دست به سندسازی و جعل حرفه ای می زنند و در برخی مواقع این اقدام ناشی از عدم مستند سازی زمین های ملی است.

وی ادامه داد، در بسیاری از استان ها زمین ها شناسنامه ندارند و شناسایی آنها سخت است که این اتفاق حضور متصرفان را آسان تر می کند.

معاون قضایی دادستان کل کشور گفت: باید از تمامی ظرفیت ها استفاده کرد و زمین ها را به دولت برگرداند.

به گفته حشمتی، اگر قانون به خوبی اجرا شود خیلی از نابسامانی ها  سامان داده می شود. در این مسیر باید از ظرفیت های موجود در استان ها هم استفاده کرد دادستان ها نیز ظرفیت بسیار خوبی است که باید از آنها کمک خواست تا ظرفیت ها به هم گرده بخورد و کارها منسجم تر پیش برود.

رویکرد همه مسوولان باید مردم محور باشد

مشاور وزیر راه و شهرسازی و نماینده تام الاختیار وزیر در شورای حفظ حقوق بیت المال گفت: رویکرد همه مسوولان باید مردم محور باشد.

حسین معصوم در دوازدهمین هم اندیشی شورای حفظ حقوق بیت المال افزود: همه دستگاه ها آمده اند تا برای مردم تلاش کنند.

وی با اشاره به بسته های تهیه شده در اداره کل راه و شهرسازی در راستای خدمت به مردم ادامه داد، رویکرد همه مسوولان باید خدمت به مردم باشد.

مشاور وزیر راه و شهرسازی و نماینده تام الاختیار وزیر در شورای حفظ حقوق بیت المال، نگاه عدالت محور را در ایران اسلامی ضروری دانست و افزود: ما نمی توانیم امروز جامعه را بینیم و فکر آینده را نکنیم بلکه باید امروز تلاش کنیم تا آیندگان از سرمایه ملی بهره ببرند.

معصوم با اشاره به حفظ حقوق بیت المال ادامه داد، حمایت دستگاه قضا منجر به توسعه می شود که در این زمینه همکاری های راه و شهرسازی و دستگاه قضایی در حفظ حقوق بیت المال موثر بوده است و وحدت خوبی در این زمینه شاهد هستیم.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=20658
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی