امروز

دوشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۸

  ساعت

۱۶:۳۴ بعد از ظهر

نصری گفت: شوراهای اسلامی یکی از مترقی ترین اصول زندگی اجتماعی در عصر جدید است که فصلی تحت همین عنوان در قانون اساسی به آن اختصاص یافته و هم افزایی و انسجام در اجرا موجب تقویت آن می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از قشم، «علیرضا نصری» دردیدار اعضاء شورای اسلامی شهر قشم اظهار کرد: فرصت خدمت و نعمت اعتماد مردم دو موهبت ارزشمند است که باید سعی شود به نحو مطلوب از آن بهره برد.

او با بیان اینکه اختلاف سلیقه و نظر در امور اجرایی، موضوعی طبیعی است، تصریح کرد: ترجیح منافع مردم و پاسداشت اعتماد آنان، مهم ترین اهرم حرکت به سوی تعامل است.

فرماندار شهرستان قشم خطاب به اعضا شورای اسلامی شهر قشم، خواستار حرکت در مسیر خواست موکلین و هم افزایی و انسجام عمل برای تحقق مطالبات آنان شد.

نصری ادامه داد: ظرفیت سازمان منطقه آزاد در کنار مشارکت شورایارها برای رفع مشکلات محلات و مقوله بازآفرینی شهری بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

او بیان کرد: عملکرد شوراها و حمایت از شهرداران منتخب، پیشرفت امور شهری و جلوگیری از هدر رفت وقت و انرژی را بهمراه دارد.

فرماندار شهرستان قشم با اشاره به اینکه اعتماد مردم یکی از مهم ترین پشتوانه های نظام سیاسی است، تاکید کرد: عملکرد مثبت منتخبین شوراها مردم را به مشارکت در امور اجتماعی و بهبود امور از مجاری قانونی خوشبین و مطمئن می سازد

او مسئولیت شوراهای اسلامی را در تقویت این موضوع حساس و مهم ذکر کرد.

لینک خبر : https://hormozonline.ir/?p=29587
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:

دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی