ضعف تبلیغات شهری در سالروز شهادت سردار سلیمانی مشهود بود

رئیس اداره تبیلغات اسلامی قشم گفت: تبلیغات شهری در تبیین ابعاد مختلف ایام الله دهه فجر تاثیر بسزایی دارد و باید شاهد زدودن غبار غفلت و تحقق این مهم در سطح جزیره قشم باشیم. به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت‌الاسلام احمد غلامی صبح امروز در نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان اظهار […]

رئیس اداره تبیلغات اسلامی قشم گفت: تبلیغات شهری در تبیین ابعاد مختلف ایام الله دهه فجر تاثیر بسزایی دارد و باید شاهد زدودن غبار غفلت و تحقق این مهم در سطح جزیره قشم باشیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، حجت‌الاسلام احمد غلامی صبح امروز در نشست ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان اظهار داشت: همدلی و وفاق حاکم بر قشم از مهمترین مولفه‌های شکوه بزرگداشت دهه فجر انقلاب در این جزیره است.

وی افزود: شرایط امسال نسبت به سال‌های گذشته بسیار متفاوت است و برنامه‌های پیشنهادی باید هم به صورت حضوری و غیرحضوری پیش‌بینی شود تا تبعیت کامل از ستاد کرونا در هر شرایطی ممکن باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم تصریح کرد: با وجود اینکه در برخی تجمعات قشم نه تنها دستورالعمل‌های بهداشتی بلکه موازین شرعی نیز رعایت نمی‌شود، اما ستاد دهه فجر خود را مقید به تبعیت از نظرات کارشناسی ستاد کرونا می‌داند.

حجت‌الاسلام غلامی ادامه داد: ضعف تبلیغات شهری را با کمال تاسف در سالروز شهادت سردار سلیمانی شاهد بودیم و دستگاهی غیردولتی که یک بنر ۲ متری نصب می‌کند مسوولان برای این اقدام از او مجوز می‌خواهند! وجود چنین افراد گستاخی در استان هرمزگان مایه تاسف است.

وی اضافه کرد: امنیت و آرامش جامعه مرهون رشادت‌های نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و شهدای گرانقدر می‌باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم ابراز داشت: تبلیغات شهری دهه فجر باید با جدیت انجام شود، نصب بنر و انجام تبلیغات محیطی فضای جامعه را دگرگون و در تبیین ابعاد مختلف ایام الله دهه فجر تاثیر بسزایی دارد.

حجت‌الاسلام غلامی گفت: مسوولان قشم در تمامی مراسم‌ها همکاری مطلوبی داشته‌اند که امسال و در سنوات آتی نیز باید تداوم یابد.

وی خاطرنشان کرد: امروز اصحاب رسانه جزیره قشم در جمع خود سنگربانانی قوی و منصف برای حراست از نظام و اعتلای انقلاب اسلامی دارند که مایه مباهات است.