صدور بیش از یک میلیون مترمربع پروانه ساختمانی در سه ماهه اخیر

رئیس واحد صدور پروانه و مجوزات سازمان منطقه آزاد قشم از رشد ۱۱۱ درصدی درآمد صدور مجوز این سازمان طی بهار ۹۳ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد. مهندس محمد سلطانی با بیان این مطلب گفت: درآمد حاصل از فعالیت صدور مجوز این سازمان از آغاز سال ۹۳ تا ۱۵ خرداد ماه […]

رئیس واحد صدور پروانه و مجوزات سازمان منطقه آزاد قشم از رشد ۱۱۱ درصدی درآمد صدور مجوز این سازمان طی بهار ۹۳ در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
مهندس محمد سلطانی با بیان این مطلب گفت: درآمد حاصل از فعالیت صدور مجوز این سازمان از آغاز سال ۹۳ تا ۱۵ خرداد ماه امسال  به رقمی معادل ۴۸ میلیارد و ۲۹۱ میلیون و ۷۲ هزار و ۸۳۶ ریال رسید.
وی با اشاره به درآمد یاد شده افزود: این میزان درآمد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۲۲ میلیارد و ۹۰۷ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۱۷۶ ریال، با ۱۱۱ درصد رشد همراه بوده است.
به گفته رئیس واحد صدور پروانه و مجوزات سازمان منطقه آزاد قشم، این میزان درآمد از محل صدور ۶۳ مورد پروانه ساختمانی، ۷۱ فقره صدور پایانکار، عوارض کمیسیون تخلفات، تمدید، اصلاح و صدور اضافه اشکوب (متر مربع) پروانه ساختمانی و موارد دیگر کسب شده است.
سلطانی در پایان یادآور شد: میزان متراژ زیربنای پروانه های صادره طی مدت یاد شده در سال جاری به یک میلیون و ۳۳۱ هزار و ۶۷۵ متر مربع رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با ۱۸۱ هزار و ۴۰۹ متر مربع از رشد بسیار بالا برخوردار بوده است.

وی در پایان از تسریع و تسهیل در انجام صدور پروانه پایان کار ساختمانی در این حوزه خبر داد .