امروز

پنجشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۸:۲۳ بعد از ظهر

معاون توسعه مدیریت منطقه آزاد قشم در مراسم زنجیره های سازندگی روستای گیاهدان گفت: تشکیل شورای های اسلامی شهر و روستا برگ زرینی از دولت اصلاحات بود که دولت قبلی از راه اندازی و فعالیت این گروه های اجتماعی دلهره داشت .

وی افزود : امروز خوشحالیم که بسیاری از امورات مردم توسط خود مردم انجام می شود و خیرین و معتمدین با اطمینان بیشتری به شوراها و عمران و آبادی روستاها کمک می کنند.

احمد حبیبی شورا ها را پل ارتباطی بین دولت و مردم معرفی کرد و بیان داشت : شوراها در آینده با تجربه و کسب آموزش بیشتر اقدامات بسیار موثری را برای مردم انجام می دهند و در امورات فرهنگی و عمرانی تحول چشم گیری را در شهرها و روستاها شاهد خواهیم بود.

وی در خصوص مشکل آب ساکنان جزیره قشم اظهار کرد : مشکل آب یک زخم کهنه در جزیره قشم است که دولت و مجلس ششم در نظر داشت با بهره گیری از سد شمیل این نقیصه را برطرف نماید اما بعلت خشکسالی های اخیر این طرح با شکست مواجه شد و پس از ۱۴ سال هنوز معتمدین و مردم از این مشکل گلایه مند هستند.

معاون سازمان منطقه آزاد قشم در خصوص ارتباط سازمان با مردم تصریح کرد: هر چند در گذشته ارتباط دو طرفه بین منطقه آزاد و مردم وجود نداشت اما در مدیریت جدید ارتباط خوبی بین شورا ها و مسئولین منطقه آزاد وجود دارد.

وی در خصوص کمکهای منطقه آزاد به دهیاری ها گفت : میلیاردها تومان در قالب تفاهم نامه به دهیاری ها پرداخت شده که با توجه به درآمد ۱۵۰ میلیارد تومانی ، بضاعت سازمان بیش از این  برای کمک به روستاها اقتضا نمی کند.

حبیبی در پایان در خصوص مشکل مسکن جوانان خاطر نشان کرد : با همکاری بنیاد مسکن شهرک های جدیدی در حد فاصل درگهان و کووه ای احداث خواهد شد که می تواند مشکل مسکن جوانان جزیره را حل نماید.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی