شهردار قشم : شورایاران ، محور مدیریت در محله ها می باشند

در دیدار احمد رحیمی هلری شهردار قشم با آقای حسن زاده نماینده مرادی نماینده مجلس شورای سلامی بر رفع مشکلات شهروندان ، با همکاری فعالانه و داوطلبانه مردم تاکید شد . به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری با اشاره به نقش مشارکت شهروندان گفت : شهروندان باید پیرامون مسائل شهر احساس […]

در دیدار احمد رحیمی هلری شهردار قشم با آقای حسن زاده نماینده مرادی نماینده مجلس شورای سلامی بر رفع مشکلات شهروندان ، با همکاری فعالانه و داوطلبانه مردم تاکید شد .

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری قشم ، رحیمی هلری با اشاره به نقش مشارکت شهروندان گفت : شهروندان باید پیرامون مسائل شهر احساس تعلق کنند و در اجرای پروژه های عمرانی و فعالیت های فرهنگی سهیم شوند . وی بیان داشت : دستیابی به شهر ایده آل در گرو مشارکت فعالانه و داوطلبانه شهروندان است .

شهردار قشم انطباق برنامه‌ها و عملکرد مدیریت شهری با کمک شهروندان را مستلزم ایجاد ساز و کار مناسب دانست و گفت : تشکیل شورایاران محلات می تواند خلاء ارتباطی با اهالی محلات را پرکند و در این صورت می توان فعالیت های شاخصی را به صورت گسترده انجام داد .

رحیمی هلری جایگاه ویژه شهرداری در عمران و آبادانی شهر را خوب توصیف کرد و گفت : عملکرد شهرداری قشم در عرصه عمران و آبادانی شهر طی سالهای گذشته از مقبولیت خوبی برخوردار بوده اما در عرصه اجتماعی و فرهنگی نقش بسیار اندکی داشته است . وی افزود : مشارکت شهروندان  به صورت خودجوش می تواند در زمینه فرهنگی و اجتماعی یاریگر شهرداری باشد .

شهردار قشم اظهار داشت : اعضای محترم شورای اسلامی شهر قشم با تاکید بر مشارکت شهروندان در امور شهری خواهان برگزاری انتخاب شورایاران و شهرداران محلات می باشند که پس از انجام اقدامات اولیه به این خواسته به حق اعضای شورای اسلامی شهر ، جامعه عمل می پوشانیم . وی افزود : به زودی شورایاران محلات توسط اهالی هر محله انتخاب و بعنوان نماینده شهروندان جهت رفع مشکلات و انجام پروژه های عمرانی با شهرداری در ارتباط خواهند بود .

در ادامه این دیدار حسن زاده نماینده مرادی ، ضمن تبریک به مناسبت انتخاب شهردار مردمی توسط اعضای شورای اسلامی شهر بر ایجاد پل ارتباطی با شهروندان تاکید کرد و گفت : بدون شک مردم ولی نعمت این نظام هستند و همه ما وظیفه داریم با تمام توان در خدمت مردم باشیم.

وی با بیان اینکه مسئولان هیچ وقت نباید خدمت به مردم را از یاد ببرند، گفت: همه ما وظیفه داریم با تمام توان در خدمت مردم باشیم و بدون شک تا این لحظه شهرداری و شورای اسلامی شهر قشم خواهان انجام بهترین خدمات به مردم بوده است.