شهردار قشم از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرستان بازدید کرد

علی بازماندگان شهردار قشم در معیت اعضای امور فرهنگی اجتماعی، روابط عمومی و بخش خدمات شهرداری با مسؤول و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قشم دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزآنلاین،در این دیدار ضمن بررسی مشکلات و کمبودهای سازمان ایمنی و آتش نشانی قشم با تقدیم شاخه گل از پرسنل […]

علی بازماندگان شهردار قشم در معیت اعضای امور فرهنگی اجتماعی، روابط عمومی و بخش خدمات شهرداری با مسؤول و پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان قشم دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزآنلاین،در این دیدار ضمن بررسی مشکلات و کمبودهای سازمان ایمنی و آتش نشانی قشم با تقدیم شاخه گل از پرسنل خدوم آتش نشانی قشم تقدیر شد.

صابریون مسؤول آتش نشانی قشم در این دیدار بر ضرورت درک مردم از پتانسیل های این سازمان تاکید کرد و خواستار همکاری مردم شهرها و روستاهای جزیره جهت شرکت در نشست های آموزشی سازمان شد.

وی علیرغم انتظار مردم از این سازمان، امکانات و ظرفیت های موجود را ناکافی توصیف کرد و خواهان افزایش دستگاه های ایمنی بیشتر در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان شد.

صابریون تبیین کرد: تعداد اندک پرسنل در هر شیفت کاری، کمبود وسایل ایمنی و خودرویی باعث شده است که تلاش نیروی های خدوم و فداکار این سازمان کمتر دیده شود. وی به طور مثال به نبود بالابرهایی با قابلیت استفاده در ساختمان های چهار یا پنج طبقه اشاره کرد، صابریون با توجه به توسعه روزافزون قشم، تخصیص یک سری ابزارها و دستگاه های ایمنی را از سوی سازمان منطقه آزاد و یا ادارات متولی را ضروری خواند.