شرکت دو هزار و ۶۰۰دانش آموز قشمی در جشن شکوفه ها

مدیرآموزش وپرورش قشم در جلسه پروژه مهر روستا به روستای روستای لافت گفت: در سال جاری قریب به دو هزار و ۶۰۰دانش آموز کلاس اولی در جشن شکوفه های این ناحیه آموزشی در روز ۳۱ شهریورماه شرکت می کنند. بهرام پور اشرف با بیان اینکه فرصت ثبت نام برای افرادی که تاکنون موفق به ثبت […]

مدیرآموزش وپرورش قشم در جلسه پروژه مهر روستا به روستای روستای لافت گفت: در سال جاری قریب به دو هزار و ۶۰۰دانش آموز کلاس اولی در جشن شکوفه های این ناحیه آموزشی در روز ۳۱ شهریورماه شرکت می کنند.
بهرام پور اشرف با بیان اینکه فرصت ثبت نام برای افرادی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، وجود دارد، اضافه کرد: در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ قریب به دو هزار و۶۰۰ دانش آموز کلاس اولی با شرکت در جشن شکوفه های روز ۳۱ شهریور ماه سال جاری، ورودشان به مدارس را به یادماندنی و خاطره انگیز می کنند.
وی از برگزاری جشن شکوفه ها و بازگشایی مدارس در چند بخش این ناحیه آموزشی سخن گفت و افزود: جشن های بازگشایی مدارس به صورت نمادین در دو مدرسه شهری و دو مدرسه در روستاهای دور دست با حضور مسئولین شهرستانی و محلی برگزار خواهد شد.
پور اشرف تصریح کرد: قریب به ۲۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی با بیش از یک هزار و ۱۰۰ معلم و کادر آموزشی در جشن آغاز فصل رویش جوانه های امید وشکوفایی دانایی در بیش از ۱۴۰ آموزشگاه در سوم مهر ماه شرکت می کنند.
مدیر آموزش و پرورش قشم ،توجه همه جانبه و فراگیر به رشد و تعالی مسائل آموزشی و پرورشی مدارس شهری و روستایی و عدالت آموزشی را سرلوحه کار حوزه ستادی آموزش وپرورش خواند و خاطر نشان ساخت: مسائل آموزشی و پرورشی و توزیع امکانات و تجهیزات در مدارس با نگاه عدالت محور دنبال می شود و رشد علمی همزمان همه دانش آموزان شهری و روستایی را دنبال می کنیم.
این مسئول یادآور شد:مسئولین و اعضای کارگروه ها با نظارت و بازدید مستمر از مدارس و بررسی مشکلات و کمبود های آنان نسبت به رفع فوری اقدام نمایند تا در فصل بازگشایی مدارس میزبان خوبی برای نوگلان و دانش اموزان شهرستان باشیم .