سیزدهمین جشنواره تابستانه قشم به کار خود خاتمه داد

اختتامیه سیزدهمین جشنواره تابستانه قشم  با برنامه های متنوع و با حضور مردم و مسئولین جزیره  زیبای قشم برگزار شد.
علی اکبر شعبانی فرد  در آئین اختتامیه سیزدهمین جشنواره تابستانی قشم گفت: تا پایان سال ۹۳ سه جشنواره مهم فرهنگی و هنری دیگر در جزیره زیبای قشم برگزار خواهد شد.
وی افزود: عید قربان تا غدیر، هفته وحدت و میلاد پیامبر اعظم (ص) ، دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای برپایی جشنواره های هنری و فرهنگی در منطقه آزاد قشم می باشد.
به گفته سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، براساس سیاست دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور، جشنواره ها در مناطق آزاد علاوه بر پر کردن اوقات فراغت مردم می بایست ضمن برخورداری از زیرساخت های فرهنگ ناب اسلامی، انتقال دهنده پیام مثبت به مردم باشند.
وی در ادامه با اشاره به توان بالای مردم جزیره قشم در حوزه هنر موسیقی، استفاده بیشتر از هنرمندان بومی جزیره قشم در جشنواره ها را مورد تاکید قرار داد.
شعبانی فرد در پایان با تقدیر از تلاش دست اندرکاران برپایی سیزدهمین جشنواره تابستانی قشم، گفت: از هم اکنون می بایست برگزاری جشنواره های بعدی در این منطقه با برنامه ریزی دقیق و با نگاه ویژه در حوزه اثرگذاری آن، در دستور کار مسئولان فرهنگی قشم قرار گیرد.
سیزدهمین جشنواره تابستانی قشم سه شنبه شب با حضور جمع کثیری از مردم ، میهمانان و گردشگران این جزیره زیبا در سالن بزرگ نمایشگاه بین المللی با اجرای رضا امیر احمدی ، موسیقی پاپ با خوانندگی قاسم افشار و رضا صنعتگر ، تقلید صدا توسط سامان گوران و نیز اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری به پایان رسید.