سقوط بالگرد حامل شاهزاده‌های سعودی

بالگرد حامل مقام‌های ارشد حکومت سعودی در منطقه مرزی عسیر در جنوب عربستان سقوط کرد که در این حادثه، امیر این منطقه کشته شد. به گزارش هرمزبه نقل از «اسکای‌نیوز»، یک فروند بالگرد حامل مقام‌های ارشد حکومت سعودی، عصر یکشنبه در منطقه مرزی عسیر سقوط کرد. تلویزیون «الاخباریه» عربستان با اعلام این‌که لاشه‌های این بالگرد […]

بالگرد حامل مقام‌های ارشد حکومت سعودی در منطقه مرزی عسیر در جنوب عربستان سقوط کرد که در این حادثه، امیر این منطقه کشته شد.

به گزارش هرمزبه نقل از «اسکای‌نیوز»، یک فروند بالگرد حامل مقام‌های ارشد حکومت سعودی، عصر یکشنبه در منطقه مرزی عسیر سقوط کرد.

تلویزیون «الاخباریه» عربستان با اعلام این‌که لاشه‌های این بالگرد کشف شده است، گزارش داد که در این حادثه سقوط «منصور بن مقرن» امیر منطقه عسیر کشته شد.

سخنگوی امنیتی وزارت کشور عربستان در این‌باره تصریح کرد، صبح یکشنبه معاون امیر منطقه عسیر به همراه تعدادی از مسئولان منطقه با بالگرد نظامی از تعدادی از طرح‌های ساحلی در غرب شهر «ابها» بازدید کرد و در مسیر بازگشت بود که ارتباط با بالگرد در اطراف «محمیه ریده» قطع شد و گروه‌های ذی‌ربط پس از عملیات تحقیق و جست‌وجو موفق شدند لاشه‌های بالگرد را کشف کنند.