سفر واعظی به ترکیه؛ گفت‌وگو در خصوص همکاری‌های اقتصادی و تجاری

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی نماینده ویژه رئیس جمهور در روابط با ترکیه و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، در رأس هیات بلندپایه‌ای برای دیدار با مقامات بلندپایه ترکیه در خصوص گفت‌وگو در مورد فرایند همکاریهای اقتصادی و تجاری دو کشور، وارد استانبول شد. واعظی در فرودگاه استانبول مورد استقبال […]

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، محمود واعظی نماینده ویژه رئیس جمهور در روابط با ترکیه و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، در رأس هیات بلندپایه‌ای برای دیدار با مقامات بلندپایه ترکیه در خصوص گفت‌وگو در مورد فرایند همکاریهای اقتصادی و تجاری دو کشور، وارد استانبول شد.

واعظی در فرودگاه استانبول مورد استقبال محمد ابراهیم طاهریان فرد سفیر جمهوری اسلامی ایران در ترکیه و بختیار اسدزاده سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در استانبول و مقامات محلی قرار گرفت.

در این سفر، مقاماتی از وزارتخانه‌های نفت، انرژی، صنعت و معدن، راه و شهرسازی و بانک مرکزی، محمود واعظی، رئیس ایرانی کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و ترکیه را همراهی می‌کنند.

اولین ملاقات و گفت‌وگوی واعظی با ‘نهاد زیبکچی’ وزیر اقتصاد و رئیس طرف ترک کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی ایران و ترکیه خواهد بود.

انتهای پیام/