امروز

یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰

  ساعت

۲۳:۱۵ بعد از ظهر

امام جمعه هرمز گفت : سرداران دیپلماسی جمهوری اسلامی به عنوان نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی که در طرف مقابل آنها قلدرانو ابر قدرها بودند توانستند با مد نظر قرار دادن منویات مقام معظم رهبری به این مهم دست یابند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد کاظم مناقبیان امام جمعه هرمز در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با اشاره به دیدار اخیر دانشجویان با مقام معظم رهبری ادامه داد: این دیدار می تواند به عنوان منشور دانشگاهیان طراز اسلامی قرار گرفته واز آن استفاده های مطلوب داشته باشند.

امام جمعه هرمز گفت: دانشجویان مدیران آینده نظام هستند که بسیاری از امور کشور را به عهده خواهند گرفت و باید علاوه بر حوزه دانشگاه و تخصص، برای رشد معنویت آنها نیز اقدام شود.

وی با اعلام اینکه استکبار ستیزی از موارد آرمان خواهی بوده و جوهره انقلاب اسلامی مبارزه با استکبار است افزود:باید بر اقتدار داخلی خود اضافه کنیم و اگر به دنبال دوستی و مودت با جهان استکبار باشیم از آرمانهای خود دور می شویم، چرا که امکان هم سو شدن ایمان به خدا با محبت به جهان سلطه وجود ندارد..
امام جمعه هرمز بیان داشت سرداران دیپلماسی جمهوری اسلامی به عنوان نماد عزت و اقتدار ایران اسلامی که در طرف مقابل آنها قلدرانو ابر قدرها بودند توانستند با مد نظر قرار دادن منویلت مقام معظم رهبری به این مهم دستیابند .
وی گفت بارها مقام معظم رهبری از تیم مذاکره کننده حمایت و آنها را فرزندان انقلاب دانستن چون که این فرزندان ا نقلاب بودند که از اصول خود پیاده نمی شوند و در مقابل آنها دنیا به جمهوری اسلامی بیش از پیش نیاز دارد نه ما .
مناقبیان اظهار داشت اکنون دشمنان این انقلاب به این درک و فهم رسیدن که با تحریم نمی تواند جلو ایران اسلامی ایستاد بلکه با مذاکره می توان به آن تعامل برسد.
امام جمعه هرمز بیان کرد ملت ایران اسلامی این مسیر که باید طی کند و با دقت نظر گام بعدی که باید مسئولان ما با تیزبینی به آن عمل کنند و این یک برنده است که ما می بینیم مذاکرات به نتیجه رسیده و ثمرات آن عاید مردم بشود .
حجت الاسلام مناقبیان با اشاره به دیار مقام معظم رهبری با دانشجویان گفت معظم له به نقطه خوبی اشاره کردند وآن در رابطه با استکبار ستیزی فرمودند مگر مبارزه با اسرائیل تعطیل بردار است .
وی گفت رهبری عزیز در سخنرانی خود به شدت به این مسئله تاکید نمودند که اگر توافق بشود و چه نشود امنیت اسرائیل تامین نمی شود .
وی بیان داشت مقام معظم رهبری مبارزه با مستکبر و زور گو از مبانی اسلام دانسته و فرموند اسلام به ما گفته که هر کجا ظلمی بر مظلومی وارد میشود ایستادگی کنیم .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی