امروز

شنبه, ۱۶ اسفند , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۷:۲۶ بعد از ظهر

یکی از فرماندهان جنگ ۸ سال دفاع مقدس گفت : فتنه ها هنوز پابرجا است و مردم همیشه در صحنه جمهوری اسلامی ایران باید بیدار و هوشیار باشند .
به گزارش پایگاه خبری قشم آزاد ، سردار سعید قاسمی درآئین گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در قشم با بیان اینکه بصیرت و هوشیاری ملت ایران در سال ۸۸ قلب فتنه را از جای در آورد افزود : ملت ایران در فتنه ۸۸ با درک مفاهیم فتنه به مقام معظم رهبری لبیک گفتند و از آرمان های انقلاب فهیمانه دفاع کردند .
وی افزود :  طراحی فتنه ۸۸ فراتر از تونایی افرادی همچون میرحسین موسوی ، کروبی و امثال این افراد بود که این افراد خود را بازیچه  و عروسک دست های جنایتکاران خارج کشور قرار دادند .
رزمنده ۸ سال دفاع مقدس بیان کرد : امروز اگر باب حصر را برای سران فتنه باز کنند مردمی که به انقلاب ، رهبری و ارزش های انقلابشان توسط خودفروختگان و حرام لقمه داخلی توهین شده است سران فتنه را نیز به محض رفع حصر تکه تکه خواهند کرد .
سردار قاسمی با بیان اینکه ملت ایران شدیدا خواستار محاکمه  و اعدام سران فتنه هستند و این حکم باید سریعا اجرا شود اظهار داشت : مهم نیست عناصر و پیاده نظام عملیات دشمنان چقدر هستند و کی تهدید های خود را دوباره علیه جمهوری اسلامی ایران شروع می کنند مهم این است که ملت ایران بیدار باشد واز ورود عناصرفتنه به قدرت در مراکز آموزش عالی جلوگیری چرا که اسرار دارند سران فتنه را وارد آموزش عالی کنند .
به گفته وی ، حسینی که میرود مذاکره بکند و تو می گویی اهل مذاکره است حسین نیست ! صدام حسینه ، ملک حسینه ، باراک حسین است چرا برخی در باور حسینی مشکل دارند .
وی استارت راه اندازی هجمه ها در فضای مجازی ( واتساپ ، وایبر و…) را همراه با فتنه ۸۸ دانست و عنوان کرد : دشمنان جمهوری اسلامی ایران در کشورهای متعدد برای فتنه ۸۸ برنامه ریزی کرده بودند که یکی از برنامه های آنها ایجاد شبکه های مانند واتساپ و وایبر و غیره بود .
سردار قاسمی با بیان اینکه ملت ایران  درس هایی بزرگ تر از داعش را در دانشگاه جهان پاس کرده است ، اظهار داشت : اگر به تاریخ مقاومت ایران نگاه کنید ایران کشوری موفق در هجمه ها و تهدیدات دشمن بوده است که درحال حاضر دشمن سلاح خود را از توپ و تفنک به واتساپ و وایبر تغییر داده است .
بنا به این گزارش، آئین گرامیداشت حماسه نهم دی ماه در قشم با حضور مردم پیرو ولایت این جزیره اعم از شیعه و اهل سنت در ساعت ۱۹دوشنبه شب هشتم دی ماه در تالار وحدت شهر قشم با سخنرانی سردار قاسمی از سرداران دفاع مقدس  برگزار گردید

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی