سالن ورزشی شهدای خلیج فارس قشم افتتاح شد

مراسم افتتاحیه سالن ورزشی شهدای خلیج فارس با حضور دکتر رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید . معاون شهردار ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته دولت دراین مراسم گفت : سالن ورزشی شهدای خلیج فارس در سال ۹۴ کلنگ زنی شد و پس از […]

مراسم افتتاحیه سالن ورزشی شهدای خلیج فارس با حضور دکتر رئوفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری هرمزگان و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار گردید .
معاون شهردار ضمن خیر مقدم گویی و تبریک هفته دولت دراین مراسم گفت : سالن ورزشی شهدای خلیج فارس در سال ۹۴ کلنگ زنی شد و پس از گذشت کمتر از یک سال به بهره برداری کامل رسیده است و علاقمندان و ورزشکاران می توانند از این سالن ورزشی بهره های کافی را ببرند .
وی با اشاره به توازن نبودن سرانه ورزشی در شهر قشم اظهار داشت: در حال حاضر با در نظر گرفتن سالن ورزشی شهدای خلیج فارس چهار سالن ورزشی فعال در شهر قشم وجود دارد که برای شهری با جمعیتی بیش از چهل هزار نفر ، غیر قابل قبول می باشد .
غواصی افزود : شهرداری قشم این آمادگی را دارد که اگر زمینی را در محلات به شهرداری واگذار یا در اختیار قرار دهند ، در متمم بودجه سال ۹۵گنجانده خواهد شد و نسبت به احداث سالن های جدید ورزشی و فرهنگی اقدامات لازم به عمل خواهد آمد .
وی ادامه داد : سالن ورزشی شهدای خلیج فارس با زیربنای تقریبی ۱۰۵۰ متر مربع دارای دو رختکن مجزا ، دفتر اداری ، سرویس های بهداشتی و حمام ، سالن بدنسازی ، اسکوربورد دیجیتال ، سیستم تهویه هوا ، پارکت ورزشی استاندارد می باشد . وی تصریح کرد : مبلغ پانزده میلیارد ریال بابت ساخت و تجهیز این سالن هزینه شده است .
معاون شهردار در پایان مراسم افتتاحیه ضمن تقدیر و تشکر از شورای اسلامی شهر قشم گفت : شورای اسلامی شهر قشم در تمامی مراحل ساخت سالن ورزشی ، شهرداری را راهنمایی کرده است و همچنین از دکتر گورانی شهردار سابق و همچنین پرسنل زحمتکش شهرداری که علی رغم مشقت فراوان پای کار ایستاده و همچنین اهالی محله که با صبر و برد باری خود ما را در ساخت این سالن یاری نمودند تقدیر می نمایم .