ساعت کاری کارکنان دانشگاه آزاد در ماه رمضان اعلام شد

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد از ابلاغ بخشنامه‌ ساعت کارکنان این دانشگاه در ماه مبارک رمضان خبر داد. به گزارش هرمزآنلاین، محمد خجسته، ساعت شروع و خاتمه روزانه کارکنان دانشگاه در طول ماه مبارک رمضان را از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر اعلام کرد.   وی با اشاره به فرا رسیدن […]

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد از ابلاغ بخشنامه‌ ساعت کارکنان این دانشگاه در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش هرمزآنلاین، محمد خجسته، ساعت شروع و خاتمه روزانه کارکنان دانشگاه در طول ماه مبارک رمضان را از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر اعلام کرد.

 

وی با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، گفت: با پیشنهاد این معاونت و تایید هیات رییسه دانشگاه ساعت شروع و خاتمه کار روزانه کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در طول ماه مبارک رمضان سال ۹۲ از ساعت ۹ صبح تا ۱۴ بعد از ظهر تعیین می‌شود.

 

وی افزود: چنانچه استانداران در برخی از استان‌ها و به لحاظ وجود شرایط اقلیمی و با آب و هوایی خاص نسبت به تعیین ساعت کاری برای کلیه سازمان‌ها و ادارات آن استان اقدام کنند به نحوی که مصوبه استانداری متفاوت با بخشنامه ساعت کاری کارکنان دانشگاه آزاد در ماه رمضان باشد روسای مناطق و استانها مجاز هستند مصوبه استانداری را به همراه پیشنهاد خود برای اخذ تصمیم نهایی به این معاونت ارسال کنند.

منبع:ایسنا