ساخت زمین ورزشی شهدای مدافع حرم در روستای باغ بالا

به همت گروه جهادی شهید شیخ نمر زمین ورزشی شهدای مدافع حرم در روستای باغ بالا ساخته می شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم با بیان این خبر گفت : رویکرد برنامه های بسیج با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مباحث فرهنگی و اجتماعی است که بر همین اساس محرومیت زدایی روستاهای کم […]

به همت گروه جهادی شهید شیخ نمر زمین ورزشی شهدای مدافع حرم در روستای باغ بالا ساخته می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم با بیان این خبر گفت : رویکرد برنامه های بسیج با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مباحث فرهنگی و اجتماعی است که بر همین اساس محرومیت زدایی روستاهای کم برخوردار جزیره قشم جزو اولویتهای گروه های جهادی قرار گرفته است.

وی افزود:روستای باغ بالا یکی از روستاهای محروم جزیره قشم است که به همین منظور گروه جهادی شهید شیخ نمر متشکل از نیروهای کادر ناحیه مقاومت بسیج قشم با همکاری اهالی اقدام به ساخت زمینی ورزشی به مساحت ۹۰۰ متر مربع در این روستا نموده اند.

سرهنگ پاسدار رحمت الله دهقانی توجه به معیشت خانواده ها را از دیگر برنامه های بسیج در این روستا برشمرد و خاطر نشان کرد : یک کارگاه خیاطی با کمک خیرین برای آموزش و ایجاد انگیزه در روستای باغ بالا راه اندازی شده که امیدواریم با استفاده از این امکانات مشاغل خانگی  را ترویج دهیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج قشم در بخش دیگری از سخنان خود به کمک های اجتماعی قرارگاه محرومیت زدایی اشاره کرد و بیان داشت: در نوروز امسال مبلغ چهل میلیون ریال برای کمک به ایتام و بیماران صعب العلاج در جزیره قشم و هرمز هزینه شد که سعی داریم در مراحل بعد با استفاده از کمک خیرین افراد بیشتری را در این طرح تحت پوشش قرار دهیم.